Pomysł organizacji imprezy narodził się w Stowarzyszeniu Rozwoju Gminy Miejskiej Terespol, organizacji bardzo prężnie działającej na terenie miasta. Jej motorem napędowym jest wiceprezes Krzysztof Badalski, a pomagają mu prezes Grażyna Abram i skarbnik Janusz Kopczyński. Wydarzenie współorganizowano z radą miasta, burmistrzem Jackiem Danielukiem oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury.
- Imprezę prowadzimy po raz siódmy. Zaczynaliśmy bardzo skromnie, jednak z czasem jarmark się rozrastał. Obecnie występują na scenie nie tylko lokalni artyści, ale także wokaliści z Białorusi, przyjeżdża też kilkunastu wystawców z całego powiatu bialskiego, ościennych i spoza naszego regionu – wyjaśnia Krzysztof Badalski.
Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 33
![Terespol: Święto rękodzieła i regionalnej kuchni [GALERIA] Terespol: Święto rękodzieła i regionalnej kuchni [GALERIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xl-terespol-swieto-rekodziela-i-regionalnej-kuchni-galeria-1644947679.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze