Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 02:36
Reklama
Reklama

Gmina Wisznice: Bus uderzył w słup energetyczny

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek, 3 października, na drodze wojewódzkiej w miejscowości Marylin. Kierujący busem 59-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.
Gmina Wisznice: Bus uderzył w słup energetyczny

- Do wypadku doszło w czwartek, 3 października, po godz. 7:00 na drodze W-812 w miejscowości Marylin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem marki Mercedes wraz z lawetą, 59-letni obywatel Ukrainy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Kierujący zjechał na lewą stronę drogi, po czym uderzył w stojący na poboczu słup energetyczny - informuje podkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Jak wykazało przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem, w chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. W wyniku wypadku 59-latek doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. "Nasze bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od rozsądku, wyobraźni oraz dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze."


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

czyt 04.10.2019 17:06
Ten zestaw, nie ma prawa jeździć po drogach: sama przyczepa już jest za ciężka. A tak praktycznie, to pusty ciągnący, prosi się o kłopoty.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: as Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Jasam Treść komentarza: Ja też Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Band-up - maniaku, Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Wypuścić !!!!! Treść komentarza: Powinni go rozkuć , przeprosić i wypuścić . Co nas to obchodzi , że ruskie czy tam inne bolszewicy się między sobą strzelają .Przecież naszego obywatela nie zabił . Mało to mamy swoich bandziorów w okolicy , którzy chodzą po wolności . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 19:30 Źródło komentarza: Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Elnur A. usłyszał zarzuty [WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama