Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 30 czerwca 2026 16:08
Reklama
Reklama

Gmina Ulan-Majorat: Czołowe zderzenie, dwie osoby nie żyją

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby. Prawdopodobnie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Gmina Ulan-Majorat: Czołowe zderzenie, dwie osoby nie żyją

Autor: Policja

Do wypadku doszło we wtorek, 3 grudnia, kilka minut po godz. 15:00 na drodze krajowej 63 w miejscowości Ulan Mały gm. Ulan-Majorat. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mazda 3, 66-letni mieszkaniec Lubartowa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzania czołowego z kierującym samochodem m-ki Honda CRV.

W wyniku wypadku kierujący mazdą, jak również pasażerka tego pojazdu, 61-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego ponieśli śmierć. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący Hondą CRV, 54-letni mieszkaniec gm. Milanów oraz 53-letnia pasażerka, również mieszkanka gm. Milanów. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że kierujący hondą był trzeźwy.

Droga w miejscu wypadku drogowego była zablokowana przez kilka godzin. Ruch odbywał się wyznaczonymi objazdami. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku drogowego. Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Czytelnik 05.12.2019 21:36
Nadmierna prędkość

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Opalaj się... Treść komentarza: Tobie to zawsze wisi... Data dodania komentarza: 30.06.2026, 15:27 Źródło komentarza: Biała Podlaska jeszcze nigdy nie była tak gorąca! Miniony poniedziałek przechodzi do historii Autor komentarza: Opalamy się... Treść komentarza: Bez ekscytacji, Biała Podlaska miasto z największą liczbą dni słonecznych w roku w Polsce. Wczoraj w Białej było nawet więcej tych stopni, u mnie 38,5, ale rozumiem, oficjalne pomiary tylko się liczą. Nic nowego, w latach 70-80 -tych, gdy nikt tak skrupulatnie nie liczył, też tak bywało... Data dodania komentarza: 30.06.2026, 15:26 Źródło komentarza: Biała Podlaska jeszcze nigdy nie była tak gorąca! Miniony poniedziałek przechodzi do historii Autor komentarza: deficyt Treść komentarza: Jasne!!! Tylko te deficyty organizacyjne urzędu wynikają z tego, że nikt już nie chce z tym panem pracować..... Data dodania komentarza: 30.06.2026, 14:36 Źródło komentarza: Koncepcji na zalew wciąż brak. "Nie dowieźliśmy" - przyznaje burmistrz Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Jak bujał się nim to zapwene przeszedł badania ale przyjrzał bym się temu kto je podbił . Data dodania komentarza: 30.06.2026, 13:30 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu Autor komentarza: Chudy Treść komentarza: Kierowca pił --- dożywotnio zabrać uprawnienia . Auto --- też nie lepsze też raczej nienadające się do użytku. Sprawdzić kto podbił badania . Data dodania komentarza: 30.06.2026, 13:28 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama