- Do zakładu drobiarskiego trafiła koperta z zawartością białego proszku. Znaleźli ją pracownicy firmy. Nie wiadomo na razie co to za substancja. O sytuacji powiadomiono policję i straż pożarną. Osoby przebywające w zakładzie pozostają w budynku. Osoby znajdujące się przed nim nie są do niego wpuszczane. Budynek nie był ewakuowany. Czekamy na przybycie jednostki specjalistycznej z Lublina, która zbada zawartość koperty - informuje nadkom. Wojciech Lesiuk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.
Na miejscu pracują funkcjonariusze policji i strażacy. Zakład jest zamknięty. Służby jednak uspokajają, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców miasta.
Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 10 grudnia


![Łomazy. Powiatowy konkurs rozstrzygnięty [ZDJĘCIA, WYNIKI] Łomazy. Powiatowy konkurs rozstrzygnięty [ZDJĘCIA, WYNIKI]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-lomazy-powiatowy-konkurs-rozstrzygniety-zdjecia-wyniki-1770110386.jpg)














Napisz komentarz
Komentarze