Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 19:34
Reklama
Reklama

Młodzi bialczanie z marihuaną

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji ustalili, że 17-latek z Białej Podlaskiej może mieć w domu marihuanę. W trakcie przeszukania 23 stycznia pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych przy ul. Sitnickiej policjanci znaleźli 10 gramów marihuany, wagę elektroniczną oraz młynek.
Młodzi bialczanie z marihuaną

Jak się okazało, wszystko to należało do innego bialczanina, 25-letniego kolegi 17-latka, którego policjanci podczas nalotu zastali w tym domu. Mundurowi ustalili, że narkotyki  zostały kupione u 21-latka z Siedlec, studiującego w Białej Podlaskiej. Gdy przeszukano zajmowany przez niego pokój w akademiku, ujawniono kolejnych 20 gramów marihuany. Student wyjaśnił policjantom, że tylko opakowanie z 0,5 grama narkotyku należy do niego, a pozostała ilość jest własnością współlokatora z Siedlec. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie. Trwają przesłuchania. 

(k)

Czytaj też: Starostwo chce ratować PKS Międzyrzec


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama