Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 5 maja 2024 04:23

Zdobywali medale w Pucharze Polski

Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy w Pucharze Polski w taekwondo w Nowej Rudzie-Słupcu.

Autor: Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-Do

Reprezentanci Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-Do wywalczyli 5 medali. Miłosz Wrotniak złoto i puchar Polski w walkach w kategorii +75 kg juniorów, a Karolina Ludian srebro w walkach do 45 kg juniorek. Brązowe medale w juniorskiej rywalizacji przypadły z kolei Jolancie Szczepaniuk w walkach do 60 kg, Michałowi Łobaczowi w układach stopni mistrzowskich i Aleksandrze Kopiś w walkach do 45 kg.

Wśród zawodników Akademii Taekwon-Do Virtus Łomazy w rywalizacji juniorów Anastazja Stanilewicz wywalczyła srebrny medal w walkach w kategorii - 60 kg. A brązowy medal zdobył Mateusz Sakiewicz, w walkach w kategorii - 62 kg.

Wśród seniorów srebro wywalczył Karol Biskupski z MKS Żak Biała Podlaska, w walkach w kategorii -70 kg.