Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 08:22
Reklama
Reklama

Samochodowe mistrzostwa rozpoczną się już w najbliższą niedzielę!

Automobilklub Bialskopodlaski jak co roku organizuje imprezy samochodowe, których celem jest doskonalenie techniki jazdy oraz szerzenie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Już w niedzielę, 15 marca, rusza cykl pod nazwą Samochodowe Mistrzostwa Automobilklubu Bialskopodlaskiego 2020. Patronem medialnym wydarzeń jest Słowo Podlasia.
Samochodowe mistrzostwa rozpoczną się już w najbliższą niedzielę!

W ramach imprezy rozegranych zostanie 5 rund, które rozgrywane będą od marca do grudnia 2020 roku. Terminy poszczególnych rund: 15 marca - SuperSprint, 16 maja SuperSprint, 16 czerwca - SuperSprint, 7 listopada - SuperSprint, 8 listopada - SuperSprint. Dodatkowe informacje organizatorzy będą zamieszczać na stronie internetowej www.akbiala.pl oraz na swoim Facebooku .

Pierwszy SuperSprint odbędzie się 15 marca, start o godz. 12:20. Do 12 marca, do godz. 17:00 trwają zapisy uczestników. Impreza odbędzie się na terenie C.H Oskar  w Białej Podlaskiej, przy ul. Północna 23. - Zapraszamy zawodników, którzy zajęli miejsca na podium za sezon 2019  w klasyfikacji generalnej i klasach. Podczas rozpoczęcia rajdu odbędzie się ceremonia wręczenia pucharów za wyniki w ubiegłym roku - zapowiadają organizatorzy. Szczegółowy harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronie www.akbiala.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaZamów prenumeratę tygodnika Słowo Podlasia na 2026 rok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama