Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 23:55
Reklama
Reklama

Plebiscyt Słowa: Niedźwiedzie Biznesu czekają na lepszy czas

Dziś mieliśmy rozpocząć głosowanie na kandydatów do tytułu Niedźwiedzie Biznesu. Stan epidemii wprowadzony przez polski rząd i wciąż rozprzestrzeniający się wirus COVID-19 zmusza nad do zawieszenia w czasie tak plebiscytu, jak i ceremonii dekoracji zwycięzców.
Plebiscyt Słowa: Niedźwiedzie Biznesu czekają na lepszy czas

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników oraz gości wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu postanowiliśmy przełożyć ceremonię dekoracji zwycięzców na czas, kiedy sytuacja w regionie i całym kraju wróci do normy. W obliczu rozprzestrzeniania się koronawirusa i kolejnych zgonów z powodu zakażeń, nie mogliśmy podjąć innej decyzji. Jednym z warunków ograniczenia rozprzestrzenia się koronawirusa jest jak najmniejsze mieszanie się populacji, zarówno w obrębie województwa, jak również z uwzględnieniem przyjazdu osób spoza województwa.  

- Na bieżąco monitorujemy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa  w Polsce i na świecie. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości zmuszeni jesteśmy odwołać galę Niedźwiedzi Biznesu i uzbroić się w cierpliwość do czasu, gdy jej organizacja będzie możliwa. Gala odbędzie się zgodnie z założeniami w ekskluzywnych wnętrzach Dworu Drobin, tyle, że w drugiej połowie roku, kiedy sytuacja powinna się już ustabilizować 

- mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia.

Do naszego plebiscytu zgłosiło się już ponad 50 przedsiębiorstw, a wciąż napływają kolejne zgłoszenia, które prezentujemy na naszych łamach. Tytuły Niedźwiedzie Biznesu przyznane zostaną w  kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo (do 9 pracowników), Małe Przedsiębiorstwo (10-49 pracowników), Średnie Przedsiębiorstwo (50-249 pracowników) i Duże Przedsiębiorstwo (powyżej 250 pracowników), Produkt Roku, Biznesmen Roku, Inwestor Roku i Dobroczyńca Roku.  Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasadora Biznesu. 

Dziś prezentujemy dwie kolejne firmy i na tym zawieszamy prezentacje. Sylwetki wszystkich nominowanych przypomnimy na łamach Słowa Podlasia, tuż przed rozpoczęciem głosowania. Dziś nie jesteśmy w stanie określić kiedy to będzie. Wierzymy, że będzie to druga połowa roku ale nie określamy konkretnej daty. Pozostajemy z nadzieją i mocną wiarą w to, że epidemię uda się szybko ugasić. Życzymy wszystkim przedsiębiorcom dużo zdrowia i wytrwałości w tym jakże trudnym dla biznesu czasie. Nie żegnamy się więc, tylko mówimy: Do zobaczenia!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ylhan AbhardżawedaTreść komentarza: To zależy ile ma lat ? W niektórych krajach świata już tak się nie pomaga w chorobie ludziom , którzy ukończyła 60 rok życia . Pieniądze idą na leczenie młodych.Data dodania komentarza: 20.03.2026, 11:17Źródło komentarza: Wesprzyjmy lekarza Macieja Kisiela! Znany urolog walczy z ciężką chorobąAutor komentarza: StefanTreść komentarza: Czy ktoś przemyślał sprawę obwodnicy ? Sama nazwa już mówi, że to droga poza miastem ! Jak można włączać ulicę, gdzie jest teren zamieszkały, chodzi o Sielczyk ?!?!? Nawet przedłużenie wychodzi bezpośrednio na pasy startowe lotniska ?!? To jest pomysł poroniony !!!Data dodania komentarza: 20.03.2026, 08:36Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Ruch wokół obwodnicyAutor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama