Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:44
Reklama

Jasełka w ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim

11 stycznia w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim można było usłyszeć śpiew kolęd w wykonaniu dzieci, rodziców, dziadków, dyrekcji i zaproszonych gości, wśród których nie mogło zabraknąć burmistrza miasta Zbigniewa Kota oraz jego zastępcy Grzegorza Łubika.
Jasełka w ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim

Pomysłodawczynią wielopokoleniowych jasełek była dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 4 Renata Tarasiuk, która zachęciła babcie i dziadków do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

W części artystycznej zaprezentowały się przedszkolaki z grupy Sówek i Tygrysków, nad którymi czuwały wychowawczynie Agnieszka Kowalczuk i Anna Zgorzałek. Aktorzy w pięknych strojach, z wielkim przejęciem i zaangażowaniem odegrali swoje role. Obok Maryi i Józefa wystąpiły pięknie śpiewające anioły, tańczące gwiazdeczki, spieszący do szopki pastuszkowie, mędrcy ze wschodu i dzieci. Występ spotkał się z gorącym przyjęciem, a artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Na zakończenie dyrektor Grzegorz Kowalczyk podziękował i pogratulował aktorom udanego występu. Zachęcił także do podejmowania kolejnych wielopokoleniowych inicjatyw. Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama