Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 16:23
Reklama
Reklama

Kolizja na krajowej dwójce. Trzy osoby w szpitalu

Do groźnego wypadku doszło w piątek 10 lutego na drodze krajowej nr 2 w okolicach ul. Białka.
Kolizja na krajowej dwójce. Trzy osoby w szpitalu

W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe volkswagen golf i citroen.

- Do zderzenia doszło tuż po godz. 7.30. Kierujący volkswagenem golfem, jadąc od strony ul. Północnej w kierunku Terespola zderzył się ze znajdującym na tym samym pasie citroenem - mówi Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

W wyniku zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala. - Na ten moment nie posiadamy informacji w jakim stanie się znajdują - dodaje rzecznik.

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama