Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 10:19
Reklama
Reklama

Szczypiorniści AZS AWF powalczą w turniejach

Pierwszoligowi piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska wznowili treningi po wakacyjnej przerwie. Z zespołem trenera Dmitrija Tichona trenują nowi gracze - z ekipy wicemistrzów Polski juniorów, Olimpii Biała Podlaska.
Szczypiorniści AZS AWF powalczą w turniejach

Autor: Arkadiusz Kielar

Nasi pierwszoligowcy w okresie przygotowawczym do nowego sezonu mają w planach udział w turniejach w Końskich, Puławach i Zamościu. Jak informowaliśmy, z AZS AWF odszedł Karol Nowicki. A w składzie są „młodzi zdolni” z Olimpii: Hubert Niedzielski, Michał Olichwiruk, Daniel Kobyliński, Jakub Tarasiuk. W pierwszej lidze występował już inny wicemistrz Polski juniorów z Olimpii, Jakub Polok. Ważne też, że w naszym pierwszoligowym zespole nie ma już poważniejszych problemów ze zdrowiem.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 11 sierpnia.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama