Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 09:09
Reklama
Reklama

Orlęta nie zagrają z Pogonią

Mecz w 1/32 finału Pucharu Polski trzecioligowych piłkarzy Orląt Spomlek Radzyń Podlaski na swoim stadionie z rywalami z drugoligowej Pogoni Siedlce, zaplanowany w niedzielę 16 sierpnia, został odwołany. Z powodu zagrożenia koronawirusem.
Orlęta nie zagrają z Pogonią

Autor: Adam Trochimiuk

Spotkanie nie dojdzie do skutku ze względu na pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u jednego z członków sztabu szkoleniowego Pogoni. Wkrótce powinien być znany nowy termin spotkania.

Najbliższy mecz ligowy radzynianie rozegrają u siebie z Koroną II Kielce 22 sierpnia.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama