Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 kwietnia 2024 18:12

Siatkarze rywalizowali w Parczewie [ZDJĘCIA]

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie był organizatorem Otwartych Mistrzostwa Miasta w Siatkówce Plażowej. W imprezie wystartowało sześć drużyn podzielonych na dwie grupy.

Autor: MOSiR Parczew

Najlepszym zespołem w grupie A zostali „Leśnicy” w składzie: Jakub i Mateusz Sakowiczowie (Wyryki koło Włodawy), a drugie miejsce, także premiowane awansem do półfinału, zajęli Tomasz Świć i Zbigniew Wróblewski z Parczewa. W grupie B prym wiodła drużyna „Strażaków” w składzie Grzegorz Izdebski i Paweł Fiutka z Parczewa. Drugie premiowane awansem miejsce zajęli Jakub Praczyk i Wojciech Rybak (Skra Parczew). Na trzeciej pozycji sklasyfikowani zostali Rafał i Piotr Osipiukowie z Wisznic. W półfinałach para Praczyk/Rybak pokonała braci Sakowiczów 2:0, a Izdebski i Fiutka uporali się ze Świciem i Wróblewskim 2:0.

W meczu o brązowy medal Sawkowiczowie wygrali 2:0 z parą Świć i Wróblewski. A w wielkim finale z udziałem drużyn z Parczewa Izdebski i Fiutka pokonali 2:1 Praczyka i Rybaka. Najlepsze trzy zespoły otrzymały medale i upominki. Najbardziej doświadczonym zawodnikiem zawodów był Ireneusz Chilczuk z Dębowej Kłody. Sędzią  głównym zawodów był Zbigniew Smoliński.