Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 14:43
Reklama
Reklama

Międzyrzec Podlaski: SMS-y od burmistrza

Władze Międzyrzeca Podlaskiego uruchamiają nową formę kontaktów z mieszkańcami. Będą wysyłać esemesy z informacjami o zbiórce śmieci czy wydarzeniach kulturalnych.
Międzyrzec Podlaski: SMS-y od burmistrza

Usługa będzie darmowa. Dzięki niej zainteresowani pełnoletni mieszkańcy otrzymają na swoje telefony informacje o terminie wywozu śmieci, wydarzeniach sportowych i kulturalnych, awariach, zaległych opłatach czy ważnych spotkaniach.

– Chcemy maksymalnie wykorzystać wszystkie nośniki informacyjne. Nowa usługa z pewnością usprawni przepływ komunikacji między urzędem a petentami – mówi burmistrz Zbigniew Kot.

W Urzędzie Miasta powstanie baza danych z numerami komórkowymi pełnoletnich mieszkańców. Zainteresowani tą formą pozyskiwania informacji mogą już wypełnić stosowną deklarację i dostarczyć ją do sekretariatu UM. Wzór deklaracji jest dostępny na stronie internetowej magistratu.

(mw)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama