Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 05:17
Reklama

Biała Podlaska

Miasto złożyło protest w sprawie OZE
Miasto złożyło protest w sprawie OZE
Do 20 marca rozpatrywane będzie odwołanie dotyczące wniosku o dofinansowanie w ramach projektu OZE, które magistrat złożył do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Władze miasta dopiero po dwóch miesiącach od ogłoszenia wyników naboru do projektu zdecydowały się zabrać głos w tej sprawie. A wszelkie dywagacje na temat przyczyn niezakwalifikowania się na listę wojewódzkich projektów nazywają... ignorancją. 06.03.2017 08:05
Biała Podlaska: Żołnierze Wyklęci mają swoje rondo
Biała Podlaska: Żołnierze Wyklęci mają swoje rondo
Niedawno powstałe rondo u zbiegu ulicy Janowskiej i alei Armii Krajowej od 1 marca oficjalnie nosi nazwę Żołnierzy Wyklętych. 03.03.2017 14:58
Popielec na promilach. Kuria zapowiada konsekwencje!
Popielec na promilach. Kuria zapowiada konsekwencje!
1,2 promila w wydychanym powietrzu miał kierowca opla, który w nocy 1 marca spowodował wypadek na ul. Stacyjnej w Białej Podlaskiej. Za kierownicą zasiadał ksiądz z jednej z bialskich parafii. 03.03.2017 13:10    10    6
LOT będzie szkolił pilotów na bialskim lotnisku
LOT będzie szkolił pilotów na bialskim lotnisku
Bialskie lotnisko stanie się siedzibą warszawskiego Aeroklubu Polskich Linii Lotniczych LOT. Miasto podpisało już umowę z przedstawicielami klubu. 03.03.2017 11:23    1
Bialczanin na gali MMA w Kraśniku
Bialczanin na gali MMA w Kraśniku
Kacper Just, zawodnik klubu MMA Dziki Wschód Biała Podlaska, wystąpi podczas prestiżowej gali TFL w Kraśniku. 02.03.2017 10:29    1    2
Zabytkowe samoloty na bruk?
Zabytkowe samoloty na bruk?
Czy zabytkowe samoloty znajdujące się w hangarze na byłym lotnisku w Białej Podlaskiej już wkrótce znajdą się na bruku? Agencja Mienia Wojskowego nie chce dłużej użyczać miejsca Fundacji Polskie Legendy Lotnictwa, która wynajmuje obiekt. Powód? Wygaszenie umowy i bezumowne korzystanie z hangaru. 02.03.2017 08:36    2
Taneczne show z wyróżnieniem
Taneczne show z wyróżnieniem
25 lutego w Biardach w gminie Łuków w ośrodku Miód Lawenda odbyła się czwarta gala Kryształowych Magnesów, organizowana przez telewizję Magnes TV. Koncert charytatywny "Dance With Me – Zatańcz ze mną", organizowany od dwóch lat w Białej Podlaskiej, zajął drugie miejsce w kategorii rozrywka, tuż za łukowskim programem "Stand Up". 01.03.2017 14:49    1
Oni też zasługują na normalne funkcjonowanie
Oni też zasługują na normalne funkcjonowanie
Po raz piętnasty zorganizowano w Białej Podlaskiej Bal Karnawałowy Osób Niepełnosprawnych. Nie brakowało pozytywnej atmosfery i dobrej zabawy do późnego popołudnia. 01.03.2017 13:21
Powstanie wodne minicentrum nad Krzną
Powstanie wodne minicentrum nad Krzną
Park linowy, plaża, wieże widokowe i ścieżki rowerowe. Takie plany ma miasto na zagospodarowanie terenów w dolinie Krzny i Klukówki. Powstanie tam również wodne minicentrum. 01.03.2017 10:22    1
Zbiórka darów dla uchodźczyń
Zbiórka darów dla uchodźczyń
W związku ze zbliżającym się dniem kobiet Stowarzyszenie Dom Otwarty wraz z Izabelą Rozmysł i Martą Borutą rozpoczynają zbiórkę kosmetyków oraz środków higienicznych dla kobiet i dziewcząt przebywających w ośrodkach dla uchodźców. 01.03.2017 09:38    1
Bialczanie uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych [WIDEO]
Bialczanie uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych [WIDEO]
Bialczanie po raz trzeci oddali hołd Żołnierzom Wyklętym. Z okazji zbliżającego się narodowego dnia pamięci o bohaterach 25 lutego w mieście odbyły się oficjalne obchody i bieg Wilczym Tropem. 28.02.2017 10:31
W bialskim szpitalu powstanie sala hybrydowa?
W bialskim szpitalu powstanie sala hybrydowa?
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej jest liderem wojewódzkiego projektu, dzięki któremu w bialskiej placówce mogłaby powstać nowoczesna hybrydowa sala operacyjna. 27.02.2017 16:39
Pomóż szkole zdobyć pieniądze na komputery
Pomóż szkole zdobyć pieniądze na komputery
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej bierze udział w internetowej zbiórce na stronie www.pomagam.pl. Celem jest wyposażenie pracowni komputerowej w nowy sprzęt. 24.02.2017 10:58
Kultura słowiańska w duszy im gra
Kultura słowiańska w duszy im gra
Po raz kolejny w IV Liceum Ogólnokształcącym im. S. Staszica odbył się Dzień Kultury Słowiańskiej. Impreza miała na celu popularyzację wśród młodzieży kultury narodów Europy Wschodniej. 23.02.2017 14:39
Walentynkowa zabawa bialskich seniorów
Walentynkowa zabawa bialskich seniorów
Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Białej Podlaskiej po raz kolejny zorganizował walentynki dla seniorów. W sali restauracji Stylowa bawiło się ponad sto osób. Bo kto powiedział, że Dzień Zakochanych zarezerwowany jest tylko dla młodych? 23.02.2017 09:07
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ducati Diavel xDiavel v4 Treść komentarza: Czy tego komarka - motorka będą klepać czy oddadzą na złom ? Kupię tego rozwalonego motorka . Wyklepię , wyprostuję , poszpachluję i wyatawię na Otomoto jako Igła , nie bity , Okazaja . A to , że dwa ślady będzie zostawiał to nic ..... wiekszość motorków to klepane używane gruchoty zostawiające dwa ślady bo..... Mało kogo stać na nowy motocykl z salonu . Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:02 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Xd Treść komentarza: A wiadomo do kiedy zespół z Parczewa ma się określić? Już jednak to trochę trwa. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 15:35 Źródło komentarza: Czy Parczew będzie miał IV ligę? Autor komentarza: Tylko ja Treść komentarza: Dawca organów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 12:03 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Gość1 Treść komentarza: Było więcej ściągać ludzi z Siedlec i Lublina i koncowo są tego rezultaty zamiast postarać się i ściągnąć kogoś doświadczonego Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:02 Źródło komentarza: Do szczęścia zabrakło tylko i aż utrzymania Autor komentarza: Amper Treść komentarza: Jesli w Polsce rocznie jest ok 63 dni slonecznych, to musi to jakoś być rozdzielone. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:55 Źródło komentarza: Ani jednej minuty słońca! Grudzień wyjątkowo ponury na wschodzie Polski Autor komentarza: up Treść komentarza: Ciekawe czy Prezydent Nawrocki znów zawetuje... Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:12 Źródło komentarza: Małpki i napoje zdrożeją?
Reklama
Reklama