Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 23:28
Reklama

Wiadomości

WOŚP: Bialczanie otworzyli serca [wideo]
WOŚP: Bialczanie otworzyli serca [wideo]
Blisko 500 wolontariuszy na ulicach, licytacje, koncerty, pokazy ratownictwa medycznego, morsowanie, światełko do nieba i co najważniejsze masa życzliwych osób, którzy chętnie wrzucali do puszek datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał akcji, zainicjowanej przed 25 laty przez Jurka Owsiaka, w Białej Podlaskiej tak jak w większości polskich miast odbył się 15 stycznia. 16.01.2017 18:19
WOŚP: Jest kolejny rekord w Międzyrzecu
WOŚP: Jest kolejny rekord w Międzyrzecu
Weekend w mieście upłynął pod znakiem imprez organizowanych w ramach 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas aukcji uzyskano rekordową kwotę 16 650 zł. Na ulicach Międzyrzeca kwestowało 70 wolontariuszy. Pieniądze zbierano również w Jelnicy, Krzewicy i Drelowie. 16.01.2017 18:05
Oblodzone drogi w Białej Podlaskiej - kto w końcu jest winny?
Oblodzone drogi w Białej Podlaskiej - kto w końcu jest winny?
Zakotłowało się po ostatniej konferencji władz Białej Podlaskiej, na której tłumaczyły się one z kilkudniowej ślizgawicy na ulicach miasta. Jednak zamiast pozytywnego przekazu do mieszkańców, doszło do niepotrzebnej pyskówki między urzędnikami. 16.01.2017 14:05
Łomazy. Ferie z wyjątkowymi atrakcjami
Łomazy. Ferie z wyjątkowymi atrakcjami
Dzieci i młodzież, które w okresie zimowej przerwy od zajęć lekcyjnych nie mają w perspektywie wyjazdu, ten czas mogą spędzić w Gminnym Ośrodku Kultury lub w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łomazach. 16.01.2017 08:00
Biała Podlaska: Budżet z myślą o wieloletnich inwestycjach
Biała Podlaska: Budżet z myślą o wieloletnich inwestycjach
To ma być rok inwestycji, bez niepotrzebnego zadłużania miasta. Radni 16 grudnia przyjęli tegoroczny budżet Białej Podlaskiej. Najważniejsze przy rozdysponowywaniu pieniędzy na 2017 rok, oprócz wydatków bieżących, będzie zabezpieczenie funduszy na inwestycje, które w kolejnych latach można realizować z projektów unijnych. 12.01.2017 20:16    2
Nowa siedziba redakcji „Słowa” oficjalnie otwarta
Nowa siedziba redakcji „Słowa” oficjalnie otwarta
Chociaż w nowej siedzibie przy ul. Warszawskiej 15 redakcja funkcjonuje już od świąt Bożego Narodzenia, dopiero teraz nadszedł czas na oficjalne przecięcie wstęgi i toast wzniesiony kieliszkiem szampana. Gościliśmy wielu znamienitych gości. 11.01.2017 16:09    1    1
Parczew. Nowy zarząd OSP bez starych druhów
Parczew. Nowy zarząd OSP bez starych druhów
Dwudziestu powiatowych delegatów Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP wybrało nowy zarząd. Prawdziwą walkę o wejście do zarządu stoczyli między sobą radny powiatowy Janusz Zieliński i kapelan z Ostrowa ks. Jan Orłowski. 11.01.2017 15:00
Pająki chodziły po dziecku, myszy wybiegały spod podłogi
Pająki chodziły po dziecku, myszy wybiegały spod podłogi
Pani Jolanta chciała tylko zapewnić swojemu niepełnosprawnemu dziecku godziwe warunki. Teraz może stracić mieszkanie komunalne. 10.01.2017 21:11
Marzą o powrocie kina, lecz brakuje pieniędzy
Marzą o powrocie kina, lecz brakuje pieniędzy
Mijają trzy lata, od kiedy w radzyńskiej Oranżerii wyświetlono ostatni seans filmowy. Czy miasto ma jeszcze szanse na własne kino? 10.01.2017 20:59
Solary odbijają się burmistrzowi czkawką
Solary odbijają się burmistrzowi czkawką
Miasto musi zapłacić ponad 150 tys. zł dostawcy instalacji solarnych. Firma ma korzystny wyrok sądowy. Burmistrz zapowiada apelację. 10.01.2017 20:52
Podstrefa na lotnisku czeka już na inwestorów
Podstrefa na lotnisku czeka już na inwestorów
- To projekt strategiczny dla miasta i dla Polski wschodniej - mówiła podczas oficjalnego otwarcia podstrefy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na bialskim lotnisku jej prezes Aleksandra Jankowska. Wysokie ulgi podatkowe i warunki sprzyjające przedsiębiorczości mają się przyczynić do powstania w Białej Podlaskiej nawet 1,5 tys. miejsc pracy. Teraz potrzeba tylko inwestorów, którzy zechcą tutaj prowadzić swoje działalności. 10.01.2017 20:28    7
Nowy ośrodek dla potrzebujących
Nowy ośrodek dla potrzebujących
W Hołowczycach niedaleko Sarnak otwarto Dzienny Dom Opieki Medycznej dla osób potrzebujących kontynuacji leczenia szpitalnego w zakresie rehabilitacji i usprawnienia. To jedna z pięćdziesięciu placówek w Polsce finansowana z funduszy unijnych. Mogą z niej korzystać mieszkańcy powiatów: łosickiego, bialskiego, siedleckiego i siemiatyckiego. 10.01.2017 15:22    1
Powstał kolejny Środowiskowy Dom Samopomocy
Powstał kolejny Środowiskowy Dom Samopomocy
Jeszcze nie został oficjalnie otwarty, a już są tylko cztery wolne miejsca dla podopiecznych w Środowiskowym Domu Samopomocy, który ruszył przed świętami w Litewnikach, w gminie Sarnaki. 09.01.2017 22:36    2
Łosice: Czy p.o. kierownik sfałszował swoją pieczątkę?
Łosice: Czy p.o. kierownik sfałszował swoją pieczątkę?
Dlaczego na pieczątce, którą posługuje się pełniący obowiązki kierownik Powiatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Łosicach nie ma "p.o."? Bo się wytarło... Tak tłumaczy sam zainteresowany, Leszek Szyc. 09.01.2017 22:05    7    3
W najnowszym numerze "Słowa"
W najnowszym numerze "Słowa"
Od wtorku 10 stycznia najpoczytniejszy tygodnik na Południowym Podlasiu w dobrych punktach sprzedaży! 09.01.2017 20:53
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Witam ,myślę ,że to potrzebna inwestycja ,ale żeby taki obiekt nie pozostał bez całodziennej opieki konserwatorskiej oraz porządkowej , musi być nadzór , ewentualne kamery tego nie załatwią , gratuluję dobrego pomysłu Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:25 Źródło komentarza: Łosickie Bulwary gotowe na wakacje! Oficjalnie otwarcie już wkrótce Autor komentarza: ciekawe Treść komentarza: sukces;) Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:19 Źródło komentarza: Historyczny dzień dla Białej Podlaskiej. Od piątku 26 czerwca, autostradą A2 do samej Warszawy Autor komentarza: Feliks Treść komentarza: "Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu," Poważnie?. Ale odkrycie. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 18:27 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby
Reklama
Reklama