Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 10:40
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Międzyrzec Podlaski: Oszukiwał "na funkcjonariusza CBŚP". Wyłudził od 82-latki 50 tysięcy złotych
Międzyrzec Podlaski: Oszukiwał "na funkcjonariusza CBŚP". Wyłudził od 82-latki 50 tysięcy złotych
Policjanci międzyrzeckiego komisariatu zatrzymali 54-latka, który brał udział w oszustwie metodą „na funkcjonariusza CBŚP". W połowie października sprawca wyłudził od mieszkanki miasta 50 tysięcy złotych. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 8 lat więzienia. 12.11.2020 11:31
Powiat bialski: Zmarło 6 osób zakażonych koronawirusem
Powiat bialski: Zmarło 6 osób zakażonych koronawirusem
- Mamy 22 683 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu Covid-19 zmarły 52 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 223 osoby. Liczba zakażonych koronawirusem:641496 /9 080 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) – podaje Ministerstwo Zdrowia. Na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 831 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 12.11.2020 11:05    1
Powiat bialski: Dla seniorów i maluchów 
Powiat bialski: Dla seniorów i maluchów 
W Curynie (gmina Wisznice) trwa remont budynku, w którym powstanie Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. W Dubowie (gmina Łomazy) prace modernizacyjne budynku po szkole podstawowej też idą pełną parą. Tam w 2021 r. zacznie funkcjonować Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne dla osób niepełnosprawnych. Natomiast w samych Łomazach właśnie otwarto Klub Malucha.  12.11.2020 10:50
Biała Podlaska: Rusza rejestracja na WOŚP. W tym roku tylko online
Biała Podlaska: Rusza rejestracja na WOŚP. W tym roku tylko online
Dziś rozpoczyna się rejestracja wolontariuszy do bialskiego sztabu 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zapisać się można jedynie poprzez stronę internetową. Szczegóły poniżej. 12.11.2020 09:19
Kodeń: Nocny pożar Domu Pielgrzyma [aktualizacja]
Kodeń: Nocny pożar Domu Pielgrzyma [aktualizacja]
Dzisiaj w nocy doszło do pożaru Domu Pielgrzyma w Kodniu. Spaleniu uległ dach i poddasze budynku. Straty oszacowano wstępnie na milion złotych. W akcji gaśniczej brało udział 43 strażaków. 12.11.2020 08:57    4
Biała Podlaska: Zepsuli nam dojazd na ulicy Jaskółczej!
Biała Podlaska: Zepsuli nam dojazd na ulicy Jaskółczej!
Na ulicę Jaskółczą w Białej Podlaskiej  w pierwszych dniach listopada wjechał ciężki sprzęt. Miasto rozpoczęło profilowanie drogi gruntowej. Mieszkańcy alarmują, że naruszono ubitą nawierzchnię i droga nie nadaje się do użytku. 12.11.2020 08:44    1
Piłkarze Podlasia i Orląt nie sprostali rywalom [GALERIA]
Piłkarze Podlasia i Orląt nie sprostali rywalom [GALERIA]
Kolejne spotkania w trzeciej lidze rozegrali piłkarze Podlasia Biała Podlaska i Orląt Spomlek Radzyń Podlaski. Niestety nie udało im się zdobyć punktów. 11.11.2020 20:33
Biała Podlaska: Zmarł nauczyciel bialskiego "Katolika"
Biała Podlaska: Zmarł nauczyciel bialskiego "Katolika"
9 listopada zmarł wieloletni nauczyciel m.in. Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej Wojciech Łocheński vel Ochnio. Pogrzeb pedagoga odbędzie się w piątek, 13 listopada. 11.11.2020 19:54    5
Łosice: Muzyczna uczta w wirtualnym świecie
Łosice: Muzyczna uczta w wirtualnym świecie
Pierwszy z trzech koncertów w ramach "Coolturalnej Sceny Łosic" odbył się bez udziału publiczności. Przeniesiono go do świata wirtualnego, a transmisję na żywo można było obejrzeć w serwisie YouTube. Słowo Podlasia było patronem medialnym wydarzenia.   11.11.2020 18:26
Biała Podlaska: Wolontariusze wspierają Białorusinów 
Biała Podlaska: Wolontariusze wspierają Białorusinów 
W ośrodku recepcyjnym w Białej Podlaskiej i w ośrodku dla uchodźców w Kolonii Horbów przebywa obecnie około 40 obywateli Białorusi. Ich losem zainteresowali się wolontariusze, którzy z ośrodkami współpracują od lat, choć dotąd ich wsparcie trafiało tam do innych narodowości. 11.11.2020 18:20
Gmina Drelów: Wójt w szpitalu
Gmina Drelów: Wójt w szpitalu
Wójt gminy Drelów Piotr Kazimierski zmaga się z chorobą Covid-19. W zeszłym tygodniu jego stan był na tyle poważny, że trafił na leczenie do szpitala. 11.11.2020 18:06    1
Biała Podlaska: Ognisko koronawirusa w zakładzie pracy
Biała Podlaska: Ognisko koronawirusa w zakładzie pracy
W Białej Podlaskiej sanepid zarejestrował nowe ognisko. Znajduje się ono w zakładzie pracy, zakażonych jest 9 osób, poddanych kwarantannie jest 11 osób, a w izolacji domowej przebywa 9 osób. 11.11.2020 13:09    14    3
Powiat bialski: Zakażonych 60 osób
Powiat bialski: Zakażonych 60 osób
- Mamy 25 484 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu Covid-19 zmarło 61 osób, natomiast z powodu współistnienia Covid-19 z innymi schorzeniami zmarło 269 osób. Z uwagi na 30 zdublowanych zakażeń z województwa łódzkiego odejmujemy je w bieżącym wyniku od ogólnej liczby zakażonych. Liczba zakażonych koronawirusem: 593592/8 375 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) – podaje Ministerstwo Zdrowia. Na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 1449 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 11.11.2020 12:56
Magazyn Ligi Okręgowej odcinek 15
Magazyn Ligi Okręgowej odcinek 15
Za nami przedostatnia kolejka rundy jesiennej ligi okręgowej. Jedna z naszych drużyn strzeliła rywalowi aż 9 goli. Sprawdźcie która, oglądając Magazyn Ligi Okręgowej. 11.11.2020 08:46
Biała Podlaska: Starostwo zostaje przy Brzeskiej
Biała Podlaska: Starostwo zostaje przy Brzeskiej
Radni miejscy zatwierdzili plany władz miasta, by budynek przy ul. Brzeskiej 41 przekazać powiatowi. W zamian magistrat przejmie nieruchomość przy ul. Łomaskiej 2 z niemal 4-milionową dopłatą. Starosta zapewnia, że pomysł na remont budynku przy Brzeskiej już jest. Są radni miasta, którzy wyrażają zadowolenie, że „maszkara” zmieni wreszcie swój wygląd, choć chyba już zapomnieli, że miasto miało na to plany i nagrodziło nawet powstałe projekty. 11.11.2020 08:39    1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Kasia Treść komentarza: No jak widać nową Audi nie jest wcale bezpieczniej Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:53 Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki Autor komentarza: Jan Treść komentarza: Toż tam teren zabudowany to jak można wyprzedzać tyle pojazdów na raz . Przecież tam ludzie na spacery chodzą . Całe szczęscie że sam zginął a nie zabił niewinnych . Odbierać prawo jazdy takim . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:57 Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Jarosław Stary Kawaler Treść komentarza: Takich dzbanów jest więcej . Nie raz widzę jak jedzie taki 150 /h i wyprzedza po 5-6 aut na raz . Jeszcze pół biedy jak to jest jakieś nowe auto którym można przydusić . Często się widzi , że tak kozaczą czy wyprzedzają dzbany w starych 15 letnich albo i starszych pełnoletnich 18+ śrutach . Nakupi taki jeden z drugim śrutów 15 letnich Audi, Bmw czy innych złomów z rocznika 2011 albo i starszych i buja grata . Nie mażne czy to 15 letni złom , który przechodzi badania po znajomości , nie ważne , że to 15 letni odżut sprowadzony z wysypiska od Helmuta po 2 Niemcach i 3 Turasach ale ważne , że jest i można cisnać grata ile się da a bezpieczeństwo to sprawa drugorzędna . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:41 Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Witam ,myślę ,że to potrzebna inwestycja ,ale żeby taki obiekt nie pozostał bez całodziennej opieki konserwatorskiej oraz porządkowej , musi być nadzór , ewentualne kamery tego nie załatwią , gratuluję dobrego pomysłu Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:25 Źródło komentarza: Łosickie Bulwary gotowe na wakacje! Oficjalnie otwarcie już wkrótce Autor komentarza: Ludzie wolniej ! Treść komentarza: Tam chyba jest ograniczenie do 50 km/h ? Ale mniejsz o to . Uważam że jechał bardzo szybko , skoro wyprzedzał. Po zniszczeniach auta widać że prędkość musiała być zawrotna . Musiał conajmniej jechać 30-40 km /h . Gdyby jechał trochę wolniej tak 15-20 km /h to by nie zginął a co najwyżej audi śruta by trochę podrapał . Jakby jechał 15-20 km /h to na pewno by nie zginął . Data dodania komentarza: 25.06.2026, 19:40 Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki
Reklama
Reklama