Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 11:14
Reklama

Artykuły

Na co liczą Polki w Dzień Kobiet? [WYNIKI SONDY]
Na co liczą Polki w Dzień Kobiet? [WYNIKI SONDY]
Z okazji Dnia Kobiet ponad 2 000 Pań odpowiedziało na co liczą w dniu swojego święta. Jak wynika z sondy, kobiety chciałyby otrzymać przede wszystkim niespodziankę! 08.03.2017 09:02    1
Kto ma przeszłość partyjną, czyli awantura na marszu Żołnierzy Wyklętych
Kto ma przeszłość partyjną, czyli awantura na marszu Żołnierzy Wyklętych
Do incydentu doszło podczas święta Żołnierzy Wyklętych w Radzyniu Podlaskim. Burmistrz miasta wypomniał organizatorowi marszu przeszłość w PZPR. 08.03.2017 00:36
Czy to samowolka prezesa PUK?
Czy to samowolka prezesa PUK?
Wycinka drzew w centrum miasta odbyła się bez wiedzy burmistrza? Tak w każdym razie twierdzi Jerzy Rębek. – Wszystko było zaplanowane – zapewnia Sławomir Sałata, prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych 07.03.2017 23:34
Porażka Orląt, ostatnie szlify Podlasia
Porażka Orląt, ostatnie szlify Podlasia
Za piłkarzami trzeciej ligi pierwsza kolejka spotkań w nowym roku. Na inaugurację wiosennych rozgrywek porażki doznał zespół Orląt Radzyń Podlaski, natomiast drużyna Podlasia Biała Podlaska na początek pauzowała. 07.03.2017 18:42
Dziewiątka wygrała w finale
Dziewiątka wygrała w finale
Sześć reprezentacji szkół podstawowych z Białej Podlaskiej walczyło w miejskim finale igrzysk w mini koszykówce chłopców. 07.03.2017 18:29
Przedsiębiorca z Janowa Podlaskiego podejrzany o kierowanie szajką
Przedsiębiorca z Janowa Podlaskiego podejrzany o kierowanie szajką
Rozbito gang handlujący sterydami i farmaceutykami niewiadomego pochodzenia. Wśród zatrzymanych jest Krystian B., przedsiębiorca z okolic Janowa Podlaskiego, podejrzany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. 07.03.2017 12:38
Śledztwo w sprawie pogotowia w toku
Śledztwo w sprawie pogotowia w toku
Być może jeszcze w marcu poznamy rozstrzygnięcie śledztwa prowadzonego w bialskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Od sierpnia ubiegłego roku prokuratura sprawdza, czy nie doszło tam do naruszenia praw pracowniczych. 07.03.2017 11:25
Nasz konkurs: Rozpoznaj się na zdjęciu i wygraj album na Dzień Kobiet
Nasz konkurs: Rozpoznaj się na zdjęciu i wygraj album na Dzień Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy Czytelniczkom "Słowa" wyjątkową niespodziankę. 07.03.2017 10:35    3
Startuje druga edycja budżetu obywatelskiego
Startuje druga edycja budżetu obywatelskiego
Urząd Miasta rozpoczął przygotowania do kolejnej odsłony budżetu obywatelskiego. To właśnie w ramach tego programu mieszkańcy mogą zadecydować o przyszłych inwestycjach w mieście. 07.03.2017 07:20
Porozmawiajmy o rewitalizacji miasta
Porozmawiajmy o rewitalizacji miasta
W związku z pracami nad Gminnym Programem rewitalizacji miasta Biała Podlaska na lata 2016-2025, prezydent zaprasza do wzięcia udziału w cyklu spotkań, których celem jest wypracowanie kierunków działań rewitalizacyjnych. 06.03.2017 23:21
Kolejna osoba z bonem na zasiedlenie
Kolejna osoba z bonem na zasiedlenie
Dzięki wsparciu Powiatowego Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej osoby bezrobotne mogą podjąć pracę nawet poza miejscem swojego zamieszkania. Przeprowadzkę, wynajęcie mieszkania i start zawodowy w nowym miejscu ułatwiają bony na zasiedlenie. 06.03.2017 23:18    1
To jest droga przez mękę!
To jest droga przez mękę!
Doły i błoto, które po każdych roztopach i obfitych opadach deszczu utrudniają dojazd do gospodarstw. Mieszkańcy Żeszczynki w gminie Sosnówka od przeszło dwóch dekad walczą o to, żeby w ich części wsi powstała asfaltowa droga. Plany są od wielu lat, ale tylko... na papierze. 06.03.2017 22:55
W najnowszym numerze Słowa
W najnowszym numerze Słowa
06.03.2017 19:28
Co dalej z podstawówką w Terespolu?
Co dalej z podstawówką w Terespolu?
Oświatowych problemów miasta ciąg dalszy. Tym razem chodzi o losy Szkoły Podstawowej nr 2. Społeczny Komitet Obrony ZSO nr 1 w Terespolu twierdzi, że władze miasta już podjęły działania mające na celu likwidację placówki. Tymczasem burmistrz zapewnia, że szkoła pozostanie. 06.03.2017 15:48
Depresja. Czy można z nią żyć?
Depresja. Czy można z nią żyć?
Według statystyk na świecie na depresję choruje 350 milionów ludzi, w tym około 1,5 mln Polaków. To prawie tyle osób, ile zamieszkuje naszą stolicę. I choć odnotowuje się dwukrotnie większą zachorowalność u kobiet niż u mężczyzn, to w rzeczywistości zachorować może każdy, niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, wykształcenia czy pozycji społecznej. To może być twój partner, rodzic, dziecko, szef, sąsiad, przyjaciel, ty sam. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ostrzega, że w najbliższych czterech latach choroba ta stanowić będzie drugi najpoważniejszy problem zdrowotny na świecie. 06.03.2017 15:22    1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ducati Diavel xDiavel v4 Treść komentarza: Czy tego komarka - motorka będą klepać czy oddadzą na złom ? Kupię tego rozwalonego motorka . Wyklepię , wyprostuję , poszpachluję i wyatawię na Otomoto jako Igła , nie bity , Okazaja . A to , że dwa ślady będzie zostawiał to nic ..... wiekszość motorków to klepane używane gruchoty zostawiające dwa ślady bo..... Mało kogo stać na nowy motocykl z salonu . Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:02 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Xd Treść komentarza: A wiadomo do kiedy zespół z Parczewa ma się określić? Już jednak to trochę trwa. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 15:35 Źródło komentarza: Czy Parczew będzie miał IV ligę? Autor komentarza: Tylko ja Treść komentarza: Dawca organów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 12:03 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Gość1 Treść komentarza: Było więcej ściągać ludzi z Siedlec i Lublina i koncowo są tego rezultaty zamiast postarać się i ściągnąć kogoś doświadczonego Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:02 Źródło komentarza: Do szczęścia zabrakło tylko i aż utrzymania Autor komentarza: Amper Treść komentarza: Jesli w Polsce rocznie jest ok 63 dni slonecznych, to musi to jakoś być rozdzielone. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:55 Źródło komentarza: Ani jednej minuty słońca! Grudzień wyjątkowo ponury na wschodzie Polski Autor komentarza: up Treść komentarza: Ciekawe czy Prezydent Nawrocki znów zawetuje... Data dodania komentarza: 21.06.2026, 13:12 Źródło komentarza: Małpki i napoje zdrożeją?
Reklama
Reklama