Gmina Międzyrzec Podlaski: Będzie nowa droga

  • 18.10.2019, 07:18
  • (pc)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Będzie nowa droga
Wójt Krzysztof Adamowicz podpisał umowę na dofinansowanie ze środków Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi gminnej w Sitnie. 

 

Kwota uzyskanego dofinansowania wynosi 210 157,99 zł. Szacowany koszt całej inwestycji to 420 315,99 zł. Droga zostanie przebudowana na odcinku 780 m i obejmie także włączenie do trasy powiatowej nr 1114 L. Oddana do użytku ma być do końca października. Termin składania ofert do przetargu upłynął 9 października. W ramach prac na drodze wykonane mają być warstwa ścieralna i wyrównawcza z betonu asfaltowego, górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego i warstwy odsączającej, pobocze gruntowe oraz zjazdy publiczne indywidualne i gospodarcze. Zostanie też ustawienie oznakowanie pionowe.

(pc)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe