Powiat parczewski: Wpadka drogowców

  • 20.10.2019, 10:40
  • (TWA)
Powiat parczewski: Wpadka drogowców
Opóźni się przebudowa drogi Podedwórze-Zaliszcze. Powodem są niedociągnięcia, jakie wykryła Najwyższa Izba Kontroli przy innych inwestycjach realizowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Parczewie.

Inspektorzy NIK sprawdzali, czy modernizacja dróg Kopina-Milanów oraz w Zaliszczu została prawidłowo wykonana. W Zaliszczu dopatrzyli się, że nie zrobiono zjazdów. - Wykonawca zadania nie miał w zleceniu tych prac. Zarząd Dróg Powiatowych miał je wykonać we własnym zakresie, ale tego nie zrobił. Teraz ma dodatkowy termin na ich realizację. Zjazdy muszą być gotowe do końca października. To spowodowało opóźnienie remontu drogi – wyjaśniał podczas sesji starosta Jerzy Maśluch

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe