Łosice: Bloki jak nowe po kapitalnym remoncie!

  • 04.12.2019, 07:06
  • Joanna Gąska
Łosice: Bloki jak nowe po kapitalnym remoncie!
Dobiega końca remont dwóch domów komunalnych przy ul Kilińskiego i Czarkowskiego. Dzięki 605 tys. zł. dofinansowania, jakie pozyskało miasto z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 oraz z budżetu państwa, udało się wykonać termomodernizację obiektów. Budynki mają już nowe okna i drzwi, wykonano także wymianę dachów.

Budynki przez ostatnie kilkadziesiąt lat były zaniedbywane, bez gruntownych remontów i potrzebnych napraw, dlatego władze  uznały, że jest to priorytetowa i bardzo potrzebna inwestycja. Obecnie są tam już nowe więźby dachowe, wyremontowano klatki schodowe, a obiekty zyskały nowe życie i nową estetykę.

Wykonane prace z pewnością wpłyną na bezpieczeństwo i jakość życia mieszkańców. Termomodernizacja poprawi także efektywność energetyczną budynków i zmniejszy koszty ich eksploatacji. W najbliższych dniach prace zostaną zakończone a budynki oddane do użytkowania.

Cały artykuł przeczytacie w elektronicznym i papierowym wydaniu Słowa Podlasia, z 3 grudnia 

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ANNA
ANNA 10.12.2019, 07:35
NIESTETY ŚWIEŻO WYREMONTOWANE BLOKI PRZY ULICY CZARKOWSKIEGO NAPRZECIWKO BURSY SZKOLNEJ ZOSTAŁY ZDEWASTOWANE PRZEZ SAMYCH MESZKAŃCÓW TYCH BLOKÓW
Łosiczanin
Łosiczanin 04.12.2019, 11:19
Brawo. Robi wrazenie, blok na Czarkowskiego też. Dodać do tego wyremontowany blok na Miedzyrzeckiej i Adambę na 11 Listopada i naprawdę ładne miasto się robi.

Pozostałe