Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 23:08
Reklama
Reklama

Piszczac: Rozdawali drzewka

Aż 1500 sadzonek drzewek rozdano w Piszczacu w ramach tegorocznej akcji sadziMy. Nadleśnictwo Chotyłów chętnie włączyło się w ogólnopolską akcję zainicjowaną przez parę prezydencką.
Piszczac: Rozdawali drzewka

Stoisko z sadzonkami znajdowało się w centrum miejscowości, dlatego odwiedziło je wielu mieszkańców gminy. – Otrzymałem 2 sadzonki. Posadziłem je i cieszę się, że zrobiłem coś pozytywnego dla następnych pokoleń – mówi wójt Piszczaca Kamil Kożuchowski. Sadzonki, które otrzymali wszyscy chętni, pochodzą ze szkółki leśnej czyli z własnej produkcji Nadleśnictwa Chotyłów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama