Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 04:06
Reklama
Reklama

Wygrały i są w pierwszej trójce

Na zakończenie pierwszej rundy spotkań w drugiej lidze siatkarki AZS AWF Biała Podlaska sięgnęły po trzy punkty w stolicy w starciu z rywalkami z MUKS Wojskowe Warszawa. Nie grali drugoligowi siatkarze Trójki Międzyrzec Podlaski, jak informowaliśmy, ze względu na zarażenie się koronawirusem jednej z osób w naszym zespole.
Wygrały i są w pierwszej trójce

Autor: Adam Trochimiuk

II LIGA SIATKAREK:

MUKS Wojskowe Warszawa - AZS AWF Biała Podlaska 0:3 (14:25, 20:25, 17:25)

AZS AWF: Słotarska, Więckowska, Kandora, Teodorska, Duma, Rokicka, Popiel (libero) oraz Choina, Kryńska.

W spotkaniu z zamykającymi drugoligową tabelę gospodyniami bialczanki były faworytkami i ze swoich obowiązków wywiązały się wzorowo. Pierwszą rundą spotkań kończąc na wysokim, trzecim miejscu w drugoligowej tabeli. – Nikt nie lekceważył przeciwnika, na pewno mecz wymagał od nas dużej koncentracji – komentuje Wojciech Ignatiuk, trener AZS AWF Biała Podlaska. – Chciałbym podkreślić dobrą postawę zawodniczek, które wchodziły na zmiany zadaniowe. 

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama