Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 02:48
Reklama
Reklama

O punkty walczyli na wyjazdach

Drugoligowe siatkarki AZS AWF Biała Podlaska i drugoligowi siatkarze Trójki Międzyrzec Podlaski walczyli z rywalami na wyjazdach.
O punkty walczyli na wyjazdach

Autor: Adam Trochimiuk

Siatkarki AZS AWF przegrały z BAS w Białymstoku 0:3. - Rywalki zwycięstwo zawdzięczają dobrej grze „blok-obrona”. Starałyśmy się im przeciwstawić, ale ich dyspozycja w obronie była bardzo wysoka - mówi Iwona Kandora, grająca druga trenerka bialskiej drużyny. 

Siatkarze Trójki o wygraną z Centrum w Augustowie walczyli do ostatniej piłki. Minimalnie lepsi po pięciosetowej walce okazali się gospodarze, którzy wygrali 3:2 w setach i 16:14 w tie-breaku.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama