Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 02:47
Reklama
Reklama

W akademickich derbach górą przyjezdne

Na zakończenie tegorocznych zmagań w drugiej lidze siatkarki AZS AWF Biała Podlaska zmierzyły się u siebie z rywalkami z AZS AWF Warszawa. W zaległym meczu 10. kolejki drugiej ligi siatkarzy zespół Trójki Międzyrzec Podlaski pokonał we własnej hali po pięciosetowej walce przyjezdnych z Metra Warszawa, a w niedzielę 20 grudnia Trójka zagra jeszcze z Bestiosem w Białymstoku.
W akademickich derbach górą przyjezdne

Autor: Adam Trochimiuk

II LIGA SIATKAREK:

AZS AWF Biała Podlaska - AZS AWF Warszawa 0:3 (21:25, 23:25, 25:27)

AZS AWF Biała Podlaska: Słotarska, Więckowska, Kandora, Teodorska, Rokicka, Duma, Choina (libero) oraz Kryńska, Łukaszuk, Łępicka.

II LIGA SIATKARZY:

Trójka Międzyrzec Podlaski - Metro Warszawa 3:2 (19:25, 22:25, 25:22, 25:22, 15:12)

Trójka: Nowacki, Sobieszczak, Jesień, Niziński, Gaładyna, Gołębiowski, Michał Bielecki (libero) oraz Kryszczuk, Jankuniec, Jurkowski, Lechowski, Trąbka, Maciej Bielecki, Roszkowski.

Więcej w najbliższym, papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama