Zawodnicy Akademii Taekwon-Do Virtus Łomazy zdobyli trzy medale: złoto zdobył w walkach juniorów stopni uczniowskich w kategorii -75 kg Kacper Potykanowicz, a brąz Karolina Podkańska w walkach juniorek stopni uczniowskich w kategorii -55 kg oraz Anastazja Stanilewicz w walkach juniorek stopni mistrzowskich w kategorii -60 kg.
Reprezentanci Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon- Do wywalczyli pięć medali. Wśród seniorek po brąz sięgnęła Natalia Olszak w walkach w kategorii do 68 kg, w rywalizacji juniorów srebrne medale wywalczyli: Zuzanna Mierkiewicz w walkach w kategorii do 55 kg w kategorii stopni mistrzowskich, Nikola Kuśmierowska w walkach w kategorii do 60 kg w kategorii stopni uczniowskich, Alina Kaznadziej w walkach w kategorii do 60 kg w kategorii stopni mistrzowskich oraz Miłosz Wrotniak w walkach w kategorii +75kg w kategorii stopni uczniowskich.


![Biała Podlaska. "To był szczęśliwy dzień!" - mówi poeta Grzegorz Szupiluk [GALERIA ZDJĘĆ] Biała Podlaska. "To był szczęśliwy dzień!" - mówi poeta Grzegorz Szupiluk [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-to-byl-szczesliwy-dzien-mowi-poeta-grzegorz-szupiluk-1774271160.jpg)
![Międzyrzec Podlaski. ZSE zaprosił na Dzień Otwarty [GALERIA ZDJĘĆ] Międzyrzec Podlaski. ZSE zaprosił na Dzień Otwarty [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-miedzyrzec-podlaski-zse-zaprosil-na-dzien-otwarty-1774349126.jpg)
![Biała Podlaska. Duże zainteresowanie „Inką” [ZDJĘCIA] Biała Podlaska. Duże zainteresowanie „Inką” [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-duze-zainteresowanie-inka-1774266389.jpg)




![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [22-03-2026] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [22-03-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-22-03-2026-1774176098.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze