Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 12:37
Reklama

Pierwsi kandydaci do Niedźwiedzi Biznesu!

Już po raz drugi w historii naszego regionu wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu.
Pierwsi kandydaci do Niedźwiedzi Biznesu!
Autor: Archiwum

Tytuły Niedźwiedzie Biznesu przyznane zostaną w  kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo, Duże Przedsiębiorstwo oraz Inwestycja Samorządowa, Produkt Roku, Biznesmen Roku i Dobroczyńca Roku. 

Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasadora Biznesu. – W ten sposób uhonorowane będą osoby pochodzące z naszego regionu, które z racji zajmowanych stanowisk w czołowych instytucjach i agendach państwowych oraz korporacjach krajowych i zagranicznych lobbowały na rzecz rozwoju regionu. Ambasadorem może zostać również firma, która rozsławiła Południowe Podlasie dzięki swojej działalności – mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia. - W drugiej edycji plebiscytu poszerzamy formułę o samorządy, które mimo pandemii nieprzerwanie realizowały inwestycje. Dziś prezentujemy pierwszego kandydata w kategorii inwestycja samorządowa – dodaje. 

Zapraszamy Państwa do zgłaszania kandydatów. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod nr (83) 344 75 57 lub listownie, pisząc na adres: "Słowo Podlasia", 21-500 Biała Podlaska ul. Warszawska 15, także mailowo: [email protected] lub w wiadomości na naszym profilu Facebook.

Przyjmujemy zgłoszenia w kategoriach: firma (mikro: do 9 pracowników, mała: 10-49 pracowników, średnia: 50-249 pracowników, duża: powyżej 250 pracowników), Produkt Roku, Biznesmen Roku.

W I etapie naszego plebiscytu odbędzie się prezentacja kandydatów i głosowanie za pośrednictwem sms i na kuponach publikowanych na łamach "Słowa Podlasia". Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Niedźwiedzie Biznesu.  W II etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów. Dziś prezentujemy pierwszych kandydatów do tegorocznych Niedźwiedzi Biznesu.

– Liczymy na zainteresowanie środowiska naszym pomysłem. To jest naprawdę wyjątkowe przedsięwzięcie – mówi Krzysztof Łajtar, wiceprezes podlaskiego oddziału Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, współorganizator plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 11 maja


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RyszardTreść komentarza: Chyba kogoś przy wręczaniu Zasłużony dla Koła Bialczan złośliwie pominięto !!! To nie powinno się zdarzyć !!!Data dodania komentarza: 03.10.2022, 20:13Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: BialaninTreść komentarza: Jeśli mieszkańcy naszego miasta to bialanie to nazwa Koło Bialczan jest chyba nieaktualna.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 15:45Źródło komentarza: Świętowali 100-lecie Koła BialczanAutor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieci
Reklama
Reklama
Reklama