Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 14:42
Reklama

Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk

Firma od ponad 30 lat prężnie działa na lokalnym i krajowym rynku. – Jestem dumny, że w trudnych latach transformacji ustrojowej, niesprzyjających warunkach dla biznesu udało się zbudować stabilną firmę. Daje zatrudnienie ludziom oraz wnosi ogromny wkład w rozwój gospodarki – podkreśla właściciel Stanisław Romaniuk.
Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk
Autor: Archiwum/Adam Trochimiuk

Firma zajmuje się działalnością deweloperską oraz generalnym wykonawstwem. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie budynków wielorodzinnych o różnym standardzie wykończenia. Całość procesu inwestycyjnego realizuje samodzielnie, od prac projektowych, poprzez wykonawstwo, po aranżację i sprzedaż. Jednocześnie startuje w przetargach publicznych, modernizuje obiekty hotelowe i restauracje na terenie całej Polski. – Nasi pracownicy są fachowcami w swych dziedzinach, dlatego spełniają oczekiwania współczesnego klienta – zauważa właściciel.

Firma kładzie ogromny nacisk na propagowanie idei eko. Jako pierwsza w regionie, w 2000 r. wprowadziła indywidualne rozliczanie mieszkań. Każdy miał szansę zostać właścicielem własnego "M" i sam kontrolować wydatki na jego eksploatację. Umożliwiało to m.in. zastosowanie systemu ogrzewania gazem. Podniosło to komfort użytkowania mieszkań oraz stało się wyznacznikiem walki ze smogiem. Co więcej, w 2006 r. w blokach zastosowała windy. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu ludzie starsi, chorzy czy matki z dziećmi mają do dziś zagwarantowane komfortowe poruszanie się po obiekcie.

Firma Stanisława Romaniuka od lat wspiera liczne inicjatywy społeczne, kulturalne, sportowe czy patriotyczne. To dzięki temu w gabinecie właściciela wisi kilkadziesiąt medali i odznaczeń – Jestem przekonany, że trzeba pomagać ludziom, bo czasem potrzeba niewiele, żeby człowiek potrafił już radzić sobie sam – mówi na koniec Stanisław Romaniuk.

Zakład Remontowo – Budowlany Stanisław Romaniuk SMS O TREŚCI SPSP.8 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama