Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 12:34
Reklama

PDP Logistics Sp. J. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk

PDP Logistics Sp. J. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferuje przede wszystkim spedycję i transport ładunków – niezależnie od ich rodzaju i wielkości. Dysponuje taborem przystosowanym do przewozu różnorodnych towarów, w tym artykułów spożywczych, wielkogabarytowych i niebezpiecznych. Firma dociera do każdego miejsca w Europie i Azji.
PDP Logistics Sp. J. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk

Kolejną gałęzią działalności PDP jest agencja oraz skład celny. Firma oferuje kompleksową obsługę celną, związaną między innymi z odprawami importowymi i eksportowymi, tranzytem czy opracowywaniem szczegółowej dokumentacji, zgodnej z wymaganiami urzędów celnych. PDP Logistics zapewnia też pełne rozwiązania logistyczne, związane z dystrybucją, przeładunkiem towarów oraz ich magazynowaniem. Zarządza procesem transportowym, automatyzując i przyspieszając poszczególne jego etapy, co wpływa bezpośrednio na minimalizację czasu dostawy oraz jej kosztów. Dysponuje sprzętem dedykowanym do przeładunku, który zapewnia sprawne i bezpieczne przemieszczanie towarów, w tym przedmiotów niestandardowych. Organizuje też transport kolejowy, szczególnie w przypadku przewozu kontenerów.

– Od początku działalności naszej firmy, za główny cel postawiliśmy sobie oferowanie klientom usług kompleksowych, dostosowanych do ich potrzeb oraz rodzaju biznesu, jaki prowadzą – podkreśla współwłaściciel bialskiej firmy Marcin Potapczuk. – Tym, co wyróżnia PDP Logistics, jest fakt, że w codziennej pracy nie kierujemy się jedynie celami biznesowymi. Do zleceń podchodzimy z pasją, oferując klientom usługi, jakich potrzebują do prowadzenia i rozwijania własnej firmy. Dzięki temu zbudowaliśmy grono stałych kontrahentów, z którymi współpracujemy od wielu lat, na zasadach partnerstwa, lojalności oraz zaufania. Ponadto stawiamy na ciągły rozwój firmy, który umożliwia poszerzanie katalogu oferowanych usług, odpowiadając tym samym na rosnące potrzeby naszych kontrahentów – dodaje.

Firma mieści się przy ul. Budowlanej 18 w Białej Podlaskiej.

PDP Logistics Sp. j. Mariusz Piwoni, Marcin Potapczuk SMS O TREŚCI SPSP.3 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama