Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 12:39
Reklama

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce ogród stworzony na bazie autorskiej baśni. To największe przedsięwzięcie firmy Fun Park Sp. z o.o.  Ogród znajduje się nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą w województwie lubelskim,  na 18 hektarach. Wypełnia go milion roślin – drzew, krzewów i kwiatów.
Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec

Obszar Magicznych Ogrodów pozwala na przyjęcie wielu gości, bez ryzyka tworzenia się grup. Dodatkowym atutem jest roślinność, której ilość korzystnie wpływa na odporność zwiedzających. Oczywiste jest także przestrzeganie wszystkich obowiązujących regulacji sanitarnych. Do strumyków i wodospadów prowadzą szerokie alejki, przyjazne dla osób niepełnosprawnych. W Magicznych Ogrodach są mostki, ławki, zacienione miejsca i zagajnik. Można przystanąć na punktach widokowych i spędzić czas na plaży i stawie z tratwami. Rodzice małych dzieci mają do dyspozycji przestronne toalety z przewijakami i w razie potrzeby pomoc medyczną. Na kierowców czekają bezpłatne parkingi na 1500 miejsc. Na wszystkich ogródki restauracyjne i kawiarnie.

Spacerując po parku, odwiedzający spotykają elementy baśniowej opowieści: Dom Czarodzieja, Ogród Wróżek, Tratwy i Kwiatowa Dolina. Warto odwiedzić Krasnoludzki Gród i Drzewa, Krasnoludzką Wieżę Prób, czyli 15 – metrową zjeżdżalnię. Są podziemne tunele i linowe mosty na wysokości koron drzew. Opowieść Magicznych Ogrodów ma swoich bohaterów. W czasie spaceru po ogrodowych alejkach można spotkać czarodziejów, krasnoludy, wróżki smużki, bulwiaki, robanki i włochate mordole. Ogród pełny jest kwiatów. Park szczyci się posiadaniem prawdziwie polskiej, unikalnej odmiany tulipanów „Magiczne Ogrody”, która powstawała 25 lat pod okiem jedynego polskiego hodowcy, Romana Szymańskiego. W parku znajdujemy kolekcje róż Kordesa, piwonii i hortensji. Rosną tu rośliny miododajne, jak budleje czy perowskia łobodolistna. 

Magiczne Ogrody to także pierwszy polski park sensoryczny. Starannie zaprojektowana przestrzeń pomaga we właściwym działaniu zmysłów najmłodszych gości. Zwiedzający zetkną się z intensywnymi kolorami, dźwiękami, zapachami, dotykiem i smakiem. Mogą wynająć dostępne w okolicy miejsca noclegowe i cieszyć się kilkudniowym pobytem w Magicznych Ogrodach. Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.magiczneogrody.com, www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec i instagram.com/magiczne_ogrody.

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec SMS O TREŚCI SPSP.6 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama