Jedną z wielu pasji Ewy Graniak-Wosinek są gry planszowe, a pisane przez nią recenzje czytelnicy Słowa Podlasia mogą czytać w kolejnych wydaniach tygodnika w cyklu „Gry i zabawy rodzinne”.
Kobieta wielu talentów
Tym razem twórczość artystki, pochodzącej z Pomorza, ale od wielu lat zamieszkującej na Polesiu, na co dzień pracownika wisznickiej biblioteki, została doceniona na forum ogólnopolskim. Ewa znalazła się bowiem w gronie zaledwie 15 twórców z całej Polski, których prace tworzą wystawę pt. „Mazowsze w spódnicy” w Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek w Warszawie. Co to za projekt?
Wystawa prezentuje sylwetki wybranych kobiet, które w szczególny sposób zapisały się na kartach historii Mazowsza dzięki swoim niezwykłym, często pionierskim osiągnięciom w różnych dziedzinach kultury, sztuki, nauki, sportu, polityki i działalności społecznej. Wizerunki bohaterek przedstawiono w postaci lalek artystycznych wykonanych w różnych technikach plastycznych przez 15 cenionych artystek. (...)
Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 8 czerwca














![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze