Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 4 lutego 2026 12:19
Reklama
Reklama
Reklama

Pierwszy mecz w Lidze Centralnej: AZS AWF Biała Podlaska kontra MKS Grudziądz

Związek Piłki Ręcznej w Polsce przedstawił terminarz Ligi Centralnej w sezonie 2021/2022. W rozgrywkach uczestniczyć będą m. in. piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska.
Pierwszy mecz w Lidze Centralnej: AZS AWF Biała Podlaska kontra MKS Grudziądz

Autor: Fot. Arkadiusz Kielar

W wyniku losowania w siedzibie ZPRP okazało się, że bialczanie na inaugurację nowego sezonu zagrają we własnej hali, a ich przeciwnikiem w pierwszej kolejce (18-19 września) będą rywale z MKS Grudziądz. 

1. kolejka, 18-19 września: AZS AWF Biała Podlaska – MKS Grudziądz, Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – GKS Żukowo, Orlen Upstream SRS Przemyśl – Ostrovia Ostrów Wielkopolski, Siódemka Miedź Legnica – Nielba Wągrowiec, Stal Gorzów Wielkopolski – KRP Legionowo, Padwa Zamość – Warmia Energa Olsztyn, MKS Wieluń – Śląsk Wrocław.

Mecze AZS AWF w następnych kolejkach:

2. kolejka, 25-26 września: Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – AZS AWF Biała Podlaska

3. kolejka, 2-3 października: AZS AWF Biała Podlaska – GKS Żukowo

4. kolejka, 9-10 października: AZS AWF Biała Podlaska – Orlen Upstream SRS Przemyśl

5. kolejka, 16-17 października: Siódemka Miedź Legnica – AZS AWF Biała Podlaska

6. kolejka, 23-24 października: AZS AWF Biała Podlaska – Stal Gorzów Wielkopolski

7. kolejka, 30 października: Padwa Zamość – AZS AWF Biała Podlaska

8. kolejka: 13-14 listopada: AZS AWF Biała Podlaska – MKS Wieluń

9. kolejka, 20-21 listopada: Śląsk Wrocław – AZS AWF Biała Podlaska

10. kolejka: 27-28 listopada: AZS AWF Biała Podlaska – Warmia Energa Olsztyn

11. kolejka: 4-5 grudnia: KPR Legionowo – AZS AWF Biała Podlaska

12. kolejka, 11-12 grudnia: AZS AWF Biała Podlaska – Nielba Wągrowiec

13. kolejka: 22-23 stycznia: Ostrovia Ostrów Wielkopolski – AZS AWF Biała Podlaska

Runda rewanżowa rozpocznie się 29 stycznia, a ostatnia kolejka sezonu rozegrana zostanie 21 maja.

Pierwszy zespół w tabeli na koniec sezonu w Lidze Centralnej wywalczy awans do Superligi, natomiast drugi zespół w tabeli rozegra baraż o Superligę (dwumecz – terminy: 28 lub 29 maja oraz 1 czerwca, pierwszym gospodarzem zespół z Ligi Centralnej) z trzynastym zespołem w tabeli Superligi. Z Ligi Centralnej mają spaść dwie ostatnie drużyny w tabeli - czekamy jeszcze na oficjalny regulamin rozgrywek. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jarek 08.07.2021 16:10
Grudziądz to mocny zespół. Przebojem wszedł z II ligi do pierwszej, a tu po roku wskoczył do LC z drugiego miejsca. Będzie zawzięta walka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Cenzura już działa, na całego !Treść komentarza: Kto zakazuje cokolwiek TVN ? Czy TVP w likwidacji ? Czy innym pomniejszym wysługusom tuskoludkowej władzy ?Data dodania komentarza: 4.02.2026, 10:19Źródło komentarza: Były prezydent odpowiada Stefaniukowi: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”Autor komentarza: Jp.yyy34Treść komentarza: Przecież wszystkie mięso na świecie to i tak sztucznie modyfikowane. Więc co to za różnica czy to polski rolnik produkuje, z Unii europejskiej czy z Ameryki Południowej. Mało wiesz o rolnictwie. Szwagier trzyma trzyma trzodę chlewa na sprzedarz. Ale tego tucznik którego sam chce zjeść karmi inaczej. Tak że nie wiem czy warto wspierać polskie rolnictwo.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 09:32Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: ChudyTreść komentarza: Zalesie mocno uderzyło. W sumie finisz tych głosowań, ale wielkiego ruchu nie widać.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 07:57Źródło komentarza: Pozostało już tylko kilka dni na głosowanieAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: Osobiście uważam, że wolność słowa to wolność słowa i nikt nie powinien niczego zakazywać ani w stosunku do TVN ani Republiki, Trwam czy jakiejkolwiek stacji, gazety, radia czy portalu. To samo tyczy się wypowiedzi wszelkiej maści osób publicznych i nie publicznych. Pamiętać jednak trzeba by ponosiły one odpowiedzialność za przekazywane treści. Ludzie rozumni poradzą sobie z wyborem przekazu i treści bo świetnie widzą kiedy ich TVN czy Republika robi w wała lub podpuszcza. Weto Prezydenta Andrzeja Dudy było dobre, że nacisk wywierali amerykanie to logiczne bo mieli udziały w TVN i tyle w temacie. Reszta to niepotrzebny szum medialny.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 07:54Źródło komentarza: Były prezydent odpowiada Stefaniukowi: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”Autor komentarza: "Rolnik - maniaku," - chory maniaku,Treść komentarza: Gdyby nie ci rolnicy to byś z głodu zdechł, chory maniaku. Pewnie jesteś z tych geniuszy, co myślą, że mięso czy mleko powstaje w fabryce.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 23:27Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama