Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 02:10
Reklama
Reklama

Piotr Tarkowski obronił tytuł mistrza Polski

Wielka brawa dla Piotra Tarkowskiego! Reprezentant AZS AWF Biała Podlaska w lekkoatletycznych mistrzostwach Polski do lat 23 w Suwałkach wywalczył złoty medal w skoku w dal i obronił tytuł mistrza Polski z ubiegłego roku.
Piotr Tarkowski obronił tytuł mistrza Polski

Autor: Polski Związek Lekkiej Atletyki

Nasz lekkoatleta zajął pierwsze miejsce w skoku w dal z wynikiem 7,54 m, taką odległość osiągnął już w swojej pierwszej próbie. Co ciekawe, Tarkowski wziął udział tylko w pierwszych trzech kolejkach skoku w dal i… zmienił konkurencję, na skok wzwyż, w którym zajął szóste miejsce z wynikiem 1,98 m, wyrównując rekord życiowy. – Tak było w planie – mówi o swoim starcie w dwóch konkurencjach podczas mistrzostw Polski U-23 Piotr Tarkowski. - Wiedzieliśmy z trenerem, że poziom w skoku wzwyż nie jest tak wysoki i chciałem wziąć udział także w tej konkurencji na zakończenie sezonu, powalczyć o medal.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama