Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 06:08
Reklama
Reklama

Piotr Jaroszkiewicz mistrzem Polski!

Wielkie brawa dla Piotra Jaroszkiewicza! Reprezentant AZS AWF Biała Podlaska był faworytem konkursu skoku wzwyż podczas lekkoatletycznych mistrzostw Polski do lat 18 we Włocławku i potwierdził swoją klasę, sięgając po złoty medal!
Piotr Jaroszkiewicz mistrzem Polski!

Autor: Polski Związek Lekkiej Atletyki

Jaroszkiewicz został mistrzem Polski U-18 z wynikiem 2 metry i 8 centymetrów, wyprzedzając Kewina Małka z AML Słupsk – 2,06 m i Piotra Konopkę z LUKS Hańcza Suwałki – 2,04 m. Jak informowaliśmy, nasz skoczek sygnalizował wysoką formę już podczas wcześniejszego mityngu w Lublinie, gdzie pokonał poprzeczkę na wysokości 212 cm. 

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama