Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 08:33
Reklama

Do wylicytowania dzień na planie "Na dobre i na złe"!

Wielkimi krokami zbliża się rozstrzygnięcie plebiscytu Słowa Podlasia i Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu do wylicytowania w charytatywnej aukcji na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu będzie m.in. dzień na planie kultowego serialu "Na dobre i na złe"!
Do wylicytowania dzień na planie "Na dobre i na złe"!
Autor: fot. Na dobre i na złe/Facebook

Przy szosie biegnącej z Warszawy do Brześcia, 8 km za Białą Podlaską, a 27 km przed Terespolem leżą Woskrzenice Duże. Wieś ta istniała już w XV wieku, a w początkach XVI stulecia jej właściciel, Jerzy Illinicz herbu Korczak, marszałek nadworny litewski, żonaty z Jadwigą Zabrzezińską herbu Leliwa zbudował tutaj dwór, którego ruiny można podziwiać do dzisiaj. Otoczony 6 hektarowym parkiem, nad którym króluje 500-letni dąb, tworzy zjawiskowo klimatyczne miejsce. To właśnie tu, 3 września, odbędzie się uroczysta gala Niedźwiedzie Biznesu, z udziałem gwiazd showbiznesu i największych autorytetów ekonomicznych w Polsce

Taniec i śpiew
Pierwszoplanową postacią piątkowego, wrześniowego, wieczoru będzie włoski muzyk, tancerz i aktor Stefano Terrazzino. To laureat wielu prestiżowych i międzynarodowych konkursów tanecznych, m. in. zwycięzca Showdance European w 2011 roku w parze z Pauliną Biernat. Jego partnerka z parkietu po dwóch latach przerwy ponownie przyjęła zaproszenie do udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Sam Stefano kilkukrotnie stawał w nim na podium, w tym dwukrotnie na miejscu pierwszym z Kingą Rusin i Agatą Kuleszą. Również dwie wygrane, z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz przyniósł mu program na antenie telewizji Polsat "Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami". W polskiej edycji tego programu wziął udział aż dziewięć razy.


Stefano Terrazzino i Paulina Biernat będą gwiazdami naszej uroczystej gali Niedźwiedzie Biznesu, przygotowując niepowtarzalny, muzyczno-taneczny wieczór, który z całą pewnością stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Stefano zaśpiewa największe włoskie przeboje, wzbudzi fantastyczne emocje i pozytywne muzyczne wibracje. A do tego wszystkiego jeszcze zadba o taneczne atrakcje! Stefano wraz z Pauliną zaprezentują wyjątkowe pokazy taneczne. A dla rozgrzania publiczności i zgromadzonych widzów przed sceną, Stefano przygotował specjalne muzyczno-taneczne animacje z widzami. Którą z Pań goszczących na naszej gali zabójczo przystojny Włoch porwie do tańca? Tego dowiemy się już 3 września.  

Znakomici goście
Swój udział w naszej gali zapowiedzieli między innymi: Cezary Kaźmierczak, prezes ogólnopolskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców i Tomasz Wróblewski, szef prestiżowej Fundacji Warsaw Enterprise Institute, stanowiącej zaplecze eksperckie i intelektualne ZPP. Liczymy na obecność patrona honorowego plebiscytu Jarosława Stawiarskiego, marszałka Województwa Lubelskiego. Szefowie największych w regionie firm, parlamentarzyści, władze samorządowe, laureaci plebiscytu i zaproszeni goście będą mieli okazję wziąć udział w charytatywnej licytacji, z której dochód w całości przekazany zostanie na rzecz podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu.

Autografy gwiazd
Do wylicytowania będzie na przykład dzień zdjęciowy na planie bardzo znanego serialu "Na dobre i na złe" od wielu lat emitowanego w programie drugim TVP. Będzie też można wylicytować pierwszy od blisko 5 lat studyjny album legendy polskiej sceny muzycznej – zespołu Kult, z autografami Kazika Staszewskiego i pozostałych członków grupy. Zespół De Mono przekazał album XXX PLUS. To pierwsza płyta analogowa De Mono od 25 lat a zarazem rozszerzona wersja jubileuszowego albumu De Mono wydanego z okazji 30-lecia istnienia grupy. Podwójna, limitowana płyta winylowa z autografami wszystkich członków zespołu zawiera 16 największych przebojów z dorobku grupy w klimatycznych, akustycznych wersjach. Od znanej dziennikarki Beaty Pawlikowskiej mamy specjalne wydanie książki "Wyszłam z niemocy i depresji" w wersji audiobooka – czyta oczywiście Beata Pawlikowska. Wydawnictwo z autografem podróżniczki i cenionej dziennikarki. Kolejną propozycją z dedykacją od Beaty Pawlikowskiej jest "Praktyczny kurs języka francuskiego" z bestsellerową, autorską metodą nauki języka francuskiego. Na tym jednak nie koniec, bo fanty od znanych osób wciąż do nas spływają. O kolejnych będziemy informować na bieżąco. 

Głosowanie w plebiscycie Niedźwiedzie Biznesu odbywa się za pośrednictwem sms i na kuponach publikowanych na łamach Słowa Podlasia. W dzisiejszym wydaniu, na stronie nr 40, publikujemy drugi kupon do głosowania. Będą jeszcze dwa, 17 i 24 sierpnia. Kupony można przynieść lub wysłać do redakcji Słowa Podlasia ul. Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska do 27 sierpnia. Każdy może wysłać dowolną liczbę kuponów. Na swoich faworytów możecie zagłosować także za pomocą wiadomości SMS.

Lista kandydatów, numery i treści SMS potrzebne do oddania głosu dostępne są tutaj: 

Zagłosuj na Niedźwiedzie Biznesu

Głosowanie SMS trwa do 29 sierpnia do północy. Głosy z kuponów i SMS sumują się. 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama