Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:25
Reklama

Niedźwiedzie Biznesu: To już ostatnia prosta!

Wielka gala Niedźwiedzi Biznesu tuż, tuż! Już 3 września w klimatycznym anturażu Dworu Woskrzenice poznamy zwycięzców drugiej edycji plebiscytu Słowa Podlasia i ZPP Podlasie. 
Niedźwiedzie Biznesu: To już ostatnia prosta!
Autor: fot. Dwór Woskrzenice

Wycięte z gazety kuponach można przysyłać na nasz adres ul. Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska do piątku 27 sierpnia (decyduje data stempla pocztowego). Głosowanie sms trwa natomiast do niedzieli 29 sierpnia do północy. Instrukcję głosowania publikujemy w ramce obok. - Kapituła plebiscytu na specjalnym posiedzeniu przeliczy wszystkie głosy i spośród tych, którzy otrzymali najwięcej głosów wybierze zwycięzców i przyzna nagrody. Te zostaną wręczone już 3 września podczas uroczystej gali - mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia. 

Taneczny show

Gwiazdami naszej gali będą Stefano Terrazzino i Paulina Biernat, światowej klasy tancerze znani z telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami". "Włoski wieczór" bo tak nazywa się program przygotowany na Niedźwiedzie Biznesu to największe włoskie przeboje zaśpiewane przez Terrazzino. A do tego wraz z Pauliną zaprezentują wyjątkowe pokazy tanecznei specjalne muzyczno-taneczne animacje z widzami. Ciekawe, którą z Pań goszczących na naszej gali zabójczo przystojny Włoch porwie do tańca? Tego nie wiemy, tak czy inaczej, będzie to świetny wstęp do szampańskiej zabawy do białego rana. 

Prezydencki gest

Przypominamy, że nasi goście będą mieli okazję wziąć udział w charytatywnej licytacji, z której dochód w całości przekazany zostanie na rzecz podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu. Jest nam bardzo miło poinformować, że do aukcji włączyła się para prezydencka. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda przygotowali na licytację coś specjalnego ale szczegółów zdradzać nie będziemy, bo to niespodzianka! 

Tadeusz Konaszuk, prezes ZPP Podlasie:  

Cieszę się, że po czasie ograniczeń spowodowanych pandemią będziemy mieli okazję spotkać się w tak doborowym gronie. Osób, które osiągnęły sukces, zarządzających firmami, kreujących naszą bialską rzeczywistość. Jak w każdej działalności jest czas siewu i jest czas zbioru ale jest też czas nagród za trud i wysiłek włożony w codzienną pracę. I to jest najważniejszy cel przyświecający Niedźwiedziom Biznesu. Jestem zbudowany pozytywnym odzewem przedsiębiorców. Cieszę się, że dostrzegają też charytatywny aspekt naszej gali.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama