Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 21:46
Reklama

Mamy bilety na mecz Górnika z Lechią!

Mamy ciekawą propozycję dla naszych Czytelników.
Mamy bilety na mecz Górnika z Lechią!
Autor: Fot. Górnik Łęczna

Dla dwóch pierwszych osób, które napiszą do nas we wtorek 14 września maila na adres [email protected], wpisując w tytule "Górnik Łęczna" i podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, będziemy mieli dzięki współpracy z klubem z Łęcznej dwa podwójne bilety (do odebrania przed meczem) na spotkanie w ekstraklasie, na stadionie w Łęcznej, pomiędzy piłkarzami miejscowego Górnika oraz Lechii Gdańsk, 24 września o godzinie 18. W zespole z Łęcznej występują między innymi byli zawodnicy AP TOP 54 Biała Podlaska i Podlasia Biała Podlaska, Kamil Pajnowski i Serhij Krykun.

Górnik to jedyny zespół z województwa lubelskiego występujący w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na pewno warto wybrać się na mecze do Łęcznej, przed gospodarzami jeszcze spotkania w rundzie jesiennej m. in. Rakowem Częstochowa czy Lechem Poznań. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
kibic 13.09.2021 18:54
w Górniku występuje też nie chciany w Podlasiu ( co na to Podlasie ? ) Mateusz Golba. To tak gwoli przypomnienia, wszystkim, którzy zdążyli zapomnieć. Mateusz, pamiętamy !

bialczanin 14.09.2021 12:54
prawda jest taka, że chłopakowi nie chcieli dać 500 zł za grę a emeryt Tuttas dostał 7 razy tyle, źle się dzieje w klubie

Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama