Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 5 maja 2024 11:47

Jest pierwsza wygrana!

Po pierwsze zwycięstwo w trzeciej lidze w obecnym sezonie sięgnęli piłkarze Podlasia Biała Podlaska. Mimo gry w osłabieniu zdołali strzelić gola rywalom z Łagowa i utrzymać korzystny rezultat do końca spotkania. Trzecioligowi piłkarze Orląt Spomlek Radzyń Podlaski byli bliscy zwycięstwa na wyjeździe z rywalami ze Stalowej Woli. Prowadzili już 2:0, ale ostatecznie gospodarze zdołali doprowadzić do remisu.

Autor: Fot. Piotr Pyrkosz

Zespół Podlasia pokonał na boisku PSW w Białej Podlaskiej ŁKS Łagów 1:0, jedynego gola w meczu zdobył w 57 minucie Maciej Wojczuk. Chociaż od 55 minuty bialczanie musieli radzić sobie w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Jarosława Kosieradzkiego. - Czekaliśmy długo na to zwycięstwo, mamy nadzieję, że po tym przełamaniu będzie już tylko lepiej - komentuje Kamil Bartoszuk, drugi trener Podlasia.

Piłkarze Orląt zremisowali na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 2:2, bramki dla naszej drużyny strzelał Arkadiusz Maj w 68 i 73 minucie, a dla rywali Daniel Świderski w 77 minucie i Jakub Jakimiuk w 87 minucie. - Straciliśmy dwa punkty - komentuje Mikołaj Raczyński, trener zespołu z Radzynia Podlaskiego.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.