Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 21:16
Reklama

Na czerwonym i pod wpływem narkotyków

Za kierowanie pod wpływem środka odurzającego oraz posiadanie narkotyków odpowie 41-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna wpadł, gdy na jednej z ulic miasta przejechał na czerwonym świetle i podał policjantom dowód osobisty, na którym znajdował się biały proszek.
Na czerwonym i pod wpływem narkotyków
Autor: fot. pixabay.com/poglądowe

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór na terenie Białej Podlaskiej. Przed godziną 22.00 na skrzyżowaniu ulicy Zamkowej i Warszawskiej policjanci zauważyli kierującego samochodem osobowym marki Audi, który nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Gdy funkcjonariusze zatrzymali samochód okazało się, że za kierownicą auta siedział 41-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

- Podczas kontroli mężczyzna podał mundurowym swój dowód osobisty, na którym  widoczne były ślady białego proszku. Dodatkowo mężczyzna był bardzo pobudzony i jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem narkotyków. Potwierdził to również przeprowadzony przez funkcjonariuszy test. Od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość narkotyków w jego organizmie - komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej. Po przeszukaniu okazało się, że mężczyzna miał przy sobie amfetaminę.

41-latek usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za kierowanie pod wpływem narkotyków jak również ich posiadanie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyny ten zagrożone są karą do 3 lat pozbawienia wolności. Na poczet kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od mężczyzny pieniądze.

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama