Do zdarzenia doszło po godzinie 16:30 na parkingu przy ulicy Janowskiej w Białej Podlaskiej. Młoda kobieta, kierująca skodą najechała na pieszego. 72-letni mężczyzna pomagał jej wyjechać z parkingu. Prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowego manewru nastolatka potrąciła mężczyznę, który został przygnieciony autem do schodów budynku. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.
- Za kierownicą skody siedziała 19-letnia mieszkanka gminy Kodeń. Z ustaleń mundurowych wynika, że kobieta posiada prawo jazdy od nieco ponad 2 tygodni. W chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie - informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Policja wyjaśnia wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apeluje o rozwagę podczas kierowania pojazdami.


![Powalczą o finał w Lublinie [WYNIKI] Powalczą o finał w Lublinie [WYNIKI]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-oni-wiedza-najwiecej-o-wiedzy-pozarniczej-powalcza-o-final-w-lublinie-wyniki-1775032573.jpg)








![Czołowe zderzenie na DW 812. Kierowca uwięziony w aucie [ZDJĘCIA] Czołowe zderzenie na DW 812. Kierowca uwięziony w aucie [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-czolowe-zderzenie-na-dw-812-kierowca-uwieziony-w-aucie-zdjecia-1774942008.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze