niedziela, 5 maja 2024 20:42

Ósme zwycięstwo AZS AWF!

Ósmy mecz w Lidze Centralnej i ósme zwycięstwo, piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska zasłużyli po raz kolejny na wielkie brawa. W rozegranym awansem spotkaniu 9. kolejki nie dali szans na wyjeździe rywalom ze Śląska Wrocław.

Autor: Fot. Krzysztof Chodyka

Śląsk Wrocław - AZS AWF Biała Podlaska 28:36 (16:21)

AZS AWF: Wiejak, Adamiuk – Niedzielenko 7, Urbaniak 5, Kandora 4, Kozycz 4, Ziółkowski 4, Antoniak 3, Łazarczyk 3, Mazur 2, Maksymczuk 1, Stefaniec 1, Sałuda 1, Tarasiuk 1.

W 7 minucie nasz zespół prowadził 6:3 po trafieniu Dominika Antoniaka, a w 19 minucie było 8:13. Do końca pierwszej połowy bialczanie nie pozwolili zbliżyć się rywalom na więcej niż dwie-trzy bramki, a w ostatnich dwóch minutach powiększyli jeszcze swoją przewagę do pięciu trafień. W drugiej połowie zespół AZS AWF nadal utrzymywał bezpieczną przewagę i po zakończeniu spotkania nasi mogli po raz kolejny odtańczyć taniec zwycięstwa.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.