Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 22:16
Reklama
Reklama

Byli najlepsi w pływackich igrzyskach

Pływalnia w Międzyrzecu Podlaskim była areną powiatowego finału Igrzysk Dzieci w sztafetowym i indywidualnym pływaniu dziewcząt i chłopców.
Byli najlepsi w pływackich igrzyskach

Autor: Fot. Bialski Szkolny Związek Sportowy

Wyniki, sztafety dziewcząt 6x25 metrów: 1. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 Międzyrzec Podlaski – czas: 2.01,16 min. (opiekun Wojciech Lubański), 2. SP nr 2 Międzyrzec Podlaski – 3.08,12 (opiekun Andrzej Kobyłka).

Sztafety chłopców  6x25 m: 1. SP nr 3 Międzyrzec Podlaski - 1.56,98 (opiekun Wojciech Lubański).

Indywidualnie dziewczęta, 50 m stylem dowolnym: 1. Iga Karwowska (SP nr 2 Międzyrzec Podlaski) - 39,49 sek., 2. Lena Piwowar (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 41,26, 3. Anna Nestorowicz (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 49,82, 4. Jagoda Haberczyk (SP nr 2 Międzyrzec Podlaski) – 50,20, 5. Natalia Dmitruk (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 55,03, 6. Lena Jakimiak (SP Rokitno) – 55,24. 50 m stylem grzbietowym: 1. Nina Babicz (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 46,32, 2. Julia Babicka (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 55,33,  3. Alicja Domańska (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 1.13,41 min., 4.Gabriela Byczuk (SP nr 2 Międzyrzec Podlaski) – 1.22,59. 50 m stylem klasycznym: 1. Nina Nowicka (SP Rokitno) – 51,40,  2. Zuzanna Parafiniuk (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 55,88, 3. Pola Pocztarska (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 1.02,41, 4. Magdalena Kaniuch (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 1.06,98.

Indywidualnie chłopcy, 50 m stylem dowolnym: 1. Krystian Kociński (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 38,19, 2. Maksymilian Wysokiński (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 43,12, 3. Filip Dąbrowski (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 52,11, 4. Jakub Kieruczenko (SP nr 2 Międzyrzec Podlaski) – 53,29. 50 m stylem grzbietowym: 1. Maciej Wnukowicz (SP nr 1 Międzyrzec Podlaski) – 44,52, 2. Krzysztof Siłka (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 51,24, 3. Cezary Pawłowski (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 52,40, 4. Szymon Szpura (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 56,39, 5. Kacper Maleśkiewicz (SP nr 2 Międzyrzec Podlaski) – 1.14,51. 50 m stylem klasycznym: 1. Maksymilian Cap (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 47,72, 2. Mikołaj Cuch (SP Sławacinek Stary) – 48,93, 3. Filip Lubiejewski (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 53,02, 4. Marcel Filipiuk (SP nr 3 Międzyrzec Podlaski) – 59,87, 5. Dominik Olszewski (SP nr 2 Międzyrzec Podlaski) – 1.00,38.

Za pierwsze miejsca drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim otrzymały puchar starosty bialskiego. Najlepsze drużyny wywalczyły awans do zawodów rejonowych, a indywidualnie awans uzyskały trójki najlepszych pływaków w każdym stylu. Finał rejonowy zaplanowany został 29 listopada na pływalni SP 3 Międzyrzec Podlaski.

Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej dziękuje dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz Wojciechowi Lubańskiemu, nauczycielowi wychowania fizycznego, za pomoc w organizacji oraz przeprowadzeniu finału – dodaje Stanisław Polaczuk z BSZS.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama