Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 22:17
Reklama
Reklama

Walczyli o awans do wojewódzkiego finału

Za nami wojewódzki półfinał Licealiady w drużynowym i indywidualnym pływaniu. Zawody zorganizowane zostały na pływalni I LO w Białej Podlaskiej.
Walczyli o awans do wojewódzkiego finału

Autor: Bialski Szkolny Związek Sportowy

Na najlepsze zespoły czekały puchary, indywidualnie awans do finału wojewódzkiego wywalczyło po trzech najlepszych zawodników w każdym stylu w kategorii dziewcząt i chłopców. Finał zaplanowany został 13 grudnia w Lublinie.

Wyniki, dziewczęta, sztafety: 1. miejsce: I LO Biała Podlaska - czas 1.35,08 min. (awans do finału wojewódzkiego), 2. I LO Łuków – 1.47,07 (awans do finału wojewódzkiego). Styl dowolny: 1. Kornelia Siennicka (I LO Biała Podlaska) – 33,15 sek., 2. Magdalena Olesiejuk (I LO Biała Podlaska) - 34,34, 3. Aleksandra Węgrzyniak (Szkoły ZDZ Biała Podlaska) - 35,57, 4. Dominika Kamińska (ZS 2 Łuków) – 36,13, 5. Marta Lipińska (I LO Łuków) – 39,64, 6. Natalia Dobrowolska (ZS 3 Łuków) – 45, 11, 7. Iga Czwerko (LO Międzyrzec Podlaski) - 50,36. Styl klasyczny: 1. Małgorzata Zalewska (I LO Łuków) – 41,08, 2. Eliza Lesiuk (I LO Biała Podlaska) – 42,81, 3. Dominika Szoplińska (I LO Biała Podlaska) – 45,78, 4. Maja Król (II LO Biała Podlaska) – 46,27, 5. Julia Świderska (LO Międzyrzec Podlaski) – 46,67, 6. Zuzanna Mościcka (I LO Łuków) – 50,06. Styl grzbietowy: 1. Amelia Sagan (IV LO Biała Podlaska) – 38,50, 2. Gabriela Utka (II LO Biała Podlaska) – 39,53, 3. Gabriela Gryta (I LO Biała Podlaska) – 40,91, 4. Aleksandra Zarzycka (I LO Łuków) – 52,16, 5. Ewa Szumlewicz (I LO Łuków) – 58,31, 6. Wiktoria Zawadzka (ZS 2 Łuków) – 59,86. Styl motylkowy: 1. Anna Lipińska (ZS 3 Łuków) – 37,87, 2. Gabriela Krawczak (I LO Biała Podlaska) – 41,19, 3. Michalina Szydłowska (IV LO Biała Podlaska) – 44,01, 4. Klaudia Paluch (II LO Biała Podlaska) – 45,98.

Chłopcy, sztafety: 1. I LO Biała Podlaska – 1.17,95 min. (awans do finału wojewódzkiego), 2. I LO Łuków – 1.31,14 (awans do finału wojewódzkiego). Styl motylkowy: 1. Kacper Bilski (I LO Biała Podlaska) – 30,01 sek., 2. Kacper Celiński-Jakubowicz (LO Międzyrzec Podlaski) – 31,92, 3. Bartosz Mazur (IV LO Biała Podlaska) – 33,38, 4. Hubert Romaniuk (I LO Biała Podlaska) - 36,68. Styl grzbietowy: 1. Mikołaj Puszkarski (I LO Biała Podlaska) – 30,07, 2. Jakub Burdach (ZS 3 Łuków) – 36,35, 3. Krzysztof Łazuga (I LO Łuków) – 37,60, 4. Jacek Gryta (IV LO Biała Podlaska) – 38,97, 5. Miłosz Telega (I LO Biała Podlaska) – 39,37. Styl klasyczny: 1. Piotr Toczek (ZSZ 2 Biała Podlaska) – 32,00, 2. Michaił Kostsiuk (Akademickie LO Biała Podlaska) – 32,32, 3. Michał Skrzypiec (I LO Biała Podlaska) – 35,18, 4. Filip Zdunek (ZS 2 Łuków) – 38,15, 5. Kamil Bareja (ZS 3 Łuków) – 40,46, 6. Rafał Kopeć (I LO Łuków) – 41,40. Styl dowolny: 1. Maksymilian Mich (II LO Biała Podlaska) – 25,86, 2. Bartosz Bahonko (I LO Biała Podlaska) – 27,00, 3. Kacper Korolczuk (I LO Biała Podlaska) – 27,07, 4. Patryk Walczak (I LO Łuków) – 27,48, 5. Łukasz Smyk (ZS 3 Łuków) – 32,25, 6. Adam Płudowski (ZS 3 Łuków) – 33,46.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama