Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 18 maja 2022 02:18
Reklama

Terespol: Obawiamy się, że może dojść do tragedii na drodze

Mieszkańcy Terespola, denerwują, że muszą jeździć ul. Kodeńską. Wynika to z tego, że ze względu na prace remontowe, w mieście jest zamknięty przejazd kolejowy. Jak wskazuje czytelnik Słowa Podlasia, ul. Kodeńska jest wąska, kręta i nie ma chodnika ani ścieżki rowerowej. Z kolei PKP odpowiada, że przy sprzyjającej pogodzie, prace zakończą się na początku grudnia.
Terespol: Obawiamy się, że może dojść do tragedii na drodze

- Przejazd kolejowy w Terespolu miał być remontowany od końca września do 28 października. Mimo to, dotąd nie zakończono prac. Objazd odbywa się ul. Kodeńską. Na tej drodze nie ma ścieżki dla rowerów ani chodnika. Droga jest wąska i kręta, są przy niej barierki, więc problemem jest nawet wyminąć pieszego. Dzień jest krótki, szybko robi się ciemno, a droga nie jest odpowiednio oświetlona. Rozmawiałem z mieszkańcami i obawiamy się, że może dojść do tragedii. Zwłaszcza, że jak jadą dwa samochody ciężarowe, jeden musi zjeżdżać na pobocze – wskazuje Czytelnik Słowa Podlasia.

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 30 listopada


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kierowca 02.12.2021 15:49
Coś ten covid długo trzyma ta ekipę remontową. Wszystko to śmiechu warte.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890Data dodania komentarza: 17.05.2022, 18:50Źródło komentarza: Wypadek na skrzyżowaniu. Zderzyły się dwa audi.Autor komentarza: NataliaTreść komentarza: Dieta pudełkowa to bardzo wygodna sprawa. Sama zamawiam sobie pudełka z cateringu dietetycznego Blue z Mokobód. Fajnie, że nie trzeba gotować ani robić zakupów tylko jedzonko jest codziennie pod drzwiami ;)Data dodania komentarza: 16.05.2022, 14:18Źródło komentarza: Dieta pudełkowa - zdrowa, smaczna i bezpiecznaAutor komentarza: czytTreść komentarza: Reklamujecie, zajeżdżam w południe, a tam nic nie ma. Może Pchły tylko. No i Wasza strona (i nie tylko) klikam by otworzyć nową kartę, a od razu się otwiera: mam dalej już nie oglądać Słowa. Jak sobie Chcecie - to Wasz Kod (html) - kto zbytnio szmydki, ten sam sobie, może zaszkodzić.Data dodania komentarza: 14.05.2022, 15:23Źródło komentarza: Masz stare przedmioty, których już nie używasz? Chcesz kupić unikat? Przyjdź na pchli targAutor komentarza: czytTreść komentarza: Ukraińców? Ukrainą - -władze, to tam mają po 3 paszporty. Karabinem po polu, a co Dżondery się popsuły, czy daliście ukraść? Państwo niepodległe, to nie jest Pelargonia.Data dodania komentarza: 14.05.2022, 15:20Źródło komentarza: Ed Sheeran i Bono wspierają Ukrainę. Zobacz i posłuchaj!Autor komentarza: MłodyTreść komentarza: książka: Robert Lewandowski. Nienasycony - Paweł WilkowiczData dodania komentarza: 14.05.2022, 09:12Źródło komentarza: Robert Lewandowski odchodzi z Bayernu. Jaką koszulkę założy?
Reklama