Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 grudnia 2025 23:49
Reklama
Reklama

Nasz trener był na stażu w Chorwacji

Trener trzecioligowych piłkarzy Orląt Spomlek Radzyń Podlaski, Mikołaj Raczyński, ma za sobą kolejny staż, tym razem w chorwackim klubie NK Osijek, w którym szkoleniowcem jest znany w naszym kraju z pracy w Lechu Poznań były reprezentant Chorwacji, Nenad Bjelica.
Nasz trener był na stażu w Chorwacji

Autor: Fot. Arkadiusz Kielar

NK Osijek to wicemistrz Chorwacji. Jak to się stało, że właśnie tutaj na dziesięciodniowy staż trafił trener radzyńskich Orląt? - Po prostu mam swoją listę trenerów, których pracę śledzę. Może nie to, że się na nich wzoruję, ale doceniam to, że osiągają sukcesy – mówi Mikołaj Raczyński. – Wysłałem parę zapytań o staż, Osijek był w kręgu moich zainteresowań. W chorwackim klubie odpisali mi i zgodzili się na mój przyjazd (...)

Orlęta treningi wznowią 10 stycznia. Wolną rękę w szukaniu sobie nowych klubów dostali Damian Kołtunowicz, Dawid Rosiak, Mateusz Tarnowski i Bartłomiej Siudaj. Trener Raczyński liczy się też z odejściem Arkadiusza Maja.

Więcej w najbliższym, papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaZamów prenumeratę tygodnika Słowo Podlasia na 2026 rok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama