Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 24 marca 2026 22:10
Reklama
Reklama
Reklama

Bialczanin na największej gali kickboxingu w Polsce

Reprezentujący Fight Point Biała Podlaska Dariusz Fedor zmierzy się podczas gali HFO 11 w Warszawie 5 lutego z Marcinem Majewskim (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) w kategorii 65 kg, a walkę będzie można zobaczyć w TVP Sport.
Bialczanin na największej gali kickboxingu w Polsce

Autor: screen

Dwaj młodzi kickboxerzy spotkają się w pierwszej walce karty głównej podczas największej gali kicboxingu w Polsce w warszawskim Kompleksie Sportowym CRS Bielany. Dariusz Fedor ma już na koncie dwa zwycięstwa i jest niepokonany w organizacji HFO Kickboxing. Podopieczny Klaudiusza Nazaruka w czerwcu tego roku pokonał jednogłośną decyzją sędziów Pawła Białasa z Palestry Warszawa, a cztery miesiące później okazał się lepszy od Michała Krupy z Fight Gym Lublin, po jednej z najlepszych walk w polskim kickboxingu w 2021 roku zachowując nieskazitelny rekord zawodowy. Bialczanin oprócz walk zawodowych ma na swoim koncie również sporo sukcesów w ringach amatorskich. Reprezentant najlepszego klubu mistrzostw Polski Muaythai 2020 i Pucharu Polski Muaythai 2021 może pochwalić się m. in. czempionatem kraju w tej dyscyplinie, a także medalami z mistrzostw Polski i Pucharów Polski w kickboxingu.

Najbliższy rywal zawodnika Fight Point Biała Podlaska, Marcin Majewski, w maju zadebiutował w najdłużej działającej organizacji kickboxingu w Europie, King of Kings. Podczas warszawskiego eventu pokonał decyzją sędziów zawodnika Legii Fight Club, Kacpra Glinickiego. Zawodnik z północnego Mazowsza rywalizował w ligach i galach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów i WORWar. Wśród jego rywali można wymienić m. in. mającego na koncie pojedynek w FEN Marcina Gałązkę, doświadczonego kickboxera z Żyrardowa Szymona Samorajczyka czy Aleksego Zienkiewicza (Fight Academy Ostrołęka). Będący żołnierzem zawodnik po raz pierwszy pojawi się w ringu HFO.

- Dariusz Fedor już dwukrotnie pojawiał się w ringu HFO i dwukrotnie dawał niesamowite show – przyznaje współwłaściciel organizacji, Łukasz Czarnowski. - Fenomenalne tempo walki, po której zawsze był niedosyt. Każdy widz żałował, że pojedynek się skończył. Zarówno w walce z Białasem jak i z Krupą nie można się było nudzić. Dobierając rywala dla Darka musieliśmy zadbać o to, by przeciwnik chciał iść na prawdziwą wojnę i dać fanom to, czego oczekują. Marcin Majewski od razu wydawał się idealnym kandydatem. Akcja za akcję, cios za cios, kopnięcie za kopnięcie. To będzie kolejna bitwa napakowana emocjami od pierwszej do ostatniej sekundy. Takie walki otwarcia lubimy najbardziej!

Pojedynek Dariusz Fedor kontra Marcin Majewski otworzy kartę główną gali HFO 11, a w walce wieczoru zobaczymy niepokonanego w ringu HFO zawodnika wagi ciężkiej, Michała Bławdziewicza. Walczyć będą także w Warszawie m. in. Jacek Gać z Warszawy - z utytułowanym wyszkowskim kickboxerem Piotrem Trześniewskim czy mistrzyni świata amatorskiego kickboxingu, niepokonana na zawodowych ringach Ewa Pietrzykowska.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: złyTreść komentarza: może i litwiniuk nie może być wybrany na następną kadencję i nic go już nie obchodzi, ale jego współpracownicy mogą, wyborcy zapamiętają im strefę płatnego parkowania, w wyborach nadejdzie odpłata. Pani wiceprezydent niech sobie daruje start - po czymś takim nie ma szans. Zresztą każdy w ramach swojej profesji się za to odpłaci, wy jesteście złośliwi to inni wobec was też będąData dodania komentarza: 24.03.2026, 14:23Źródło komentarza: Nowe wydanie Słowa Podlasia już gotowe! Sprawdźcie, o czym piszemyAutor komentarza: XxlTreść komentarza: Plastikowa lalaData dodania komentarza: 24.03.2026, 13:30Źródło komentarza: Artystka z Białej Podlaskiej z nowym singlem!Autor komentarza: czytTreść komentarza: Co z karami za osad z oczyszczalnin na polach uprawnych; to robi instytucja, miasto, nie jakiś LeszczykData dodania komentarza: 23.03.2026, 13:18Źródło komentarza: Biała Podlaska: Zapadł wyrok za wylewanie ścieków na polaAutor komentarza: face to faceTreść komentarza: Jeszcze nie raz usłyszymy donośne ,,klia-klija-klijau,, Orląt, a ser to musi być z dziurami, taki najlepszy. Brakuje mi tylko derbów okręgu w III lidze...Były emocje...Data dodania komentarza: 23.03.2026, 11:50Źródło komentarza: Niespodziewana porażkaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: Antyser ciśnie bekę z Orląt. Prawda jednak jest brutalna, że ekipa mlekiem i miodem (może mniej) opływająca jeszcze niedawno dziś ma kłopoty finansowe i jak nic się nie zmieni to faktycznie skończy jak Huragan. Środowisko piłkarskie w Radzyniu mocno się zawsze puszy i nadyma ale jak trzeb wspierać klub to często jeszcze kopie leżącego. Takie zwyczaje, niestety.Data dodania komentarza: 23.03.2026, 09:45Źródło komentarza: Niespodziewana porażka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama