Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 03:35
Reklama

Powiat parczewski: Ruszyły stacjonarne porady prawne

Od poniedziałku, 3 stycznia, w Parczewie. Milanowie, Podedwórzu, Sosnowicy, Dębowej Kłodzie i Siemieniu wróciły stacjonarne bezpłatne usługi prawne. Każdy, kto chce z nich skorzystać, musi się zapisać telefonicznie lub mailowo. 
Powiat parczewski: Ruszyły stacjonarne porady prawne
Autor: fot. pixabay.com/poglądowe

W Parczewie usługi nieodpłatnej pomocy prawnej i mediacji są świadczone przy ulicy Kościelnej 32. Spotkania odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (poczekalnia wyłączona z użytku, obowiązek zakrywania ust i nosa przez interesanta, płyn do dezynfekcji rąk przy wejściu). W styczniu porady udzielane są od poniedziałku po czwartku w godzinach 8-12 oraz w piątki w godzinach 12-16. 

Również od 3 stycznia 2022 roku stacjonarne dyżury radcy prawnego prowadzone są w Milanowie, Podedwórzu, Sosnowicy, Dębowej Kłodzie i Siemieniu, W Milanowie porady udzielane są przy ul. Kościelnej 11a w poniedziałki w godzinach 9-13, w Podedwórzu (Podedwórze 44) we wtorki 8-12, w Sosnowicy przy ul. Spokojnej 10 w środę w godzinach 9-13, w Dębowej Kłodzie (Dębowa Kłoda 116 a) w czwartki w godzinach 8-12, a w Siemieniu przy ul. Stawowej 1b w godzinach 7.30-11.30. 

Zgłoszenie zamiaru uzyskania nieodpłatnej pomocy prawnej lub otrzymania nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego odbywa się poprzez zapis pod nr tel. 83 355 15 88 (czynny tylko w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Parczewie) lub samodzielnie na stronie internetowej: https://np.ms.gov.pl/lubelskie/parczewski. Poradę może uzyskać każda osoba fizyczna, w tym prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniająca innych osób w ciągu ostatniego roku, co dokumentuje się poprzez przyjęcie od osoby uprawnionej pisemnego oświadczenia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama