Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 12:06
Reklama
Reklama

AWF partnerem naszego plebiscytu! Mamy kolejnych kandydatów!

Mamy kolejnych kandydatów w XXXV Plebiscycie Sportowym Słowa Podlasia! Miło nam też poinformować, że do partnerów i sponsorów plebiscytu obok Urzędu Gminy Sosnówka, Urzędu Gminy Piszczac, Urzędu Gminy Terespol i firmy Spomlek dołączyła Filia Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, z prorektorem ds. Filii AWF, Jerzym Sadowskim na czele. Tradycyjnie wspiera nas także AMH 365 Sport, dystrybutor marki Hummel.
AWF partnerem naszego plebiscytu! Mamy kolejnych kandydatów!

Dziękujemy Państwu, naszym Czytelnikom, za wszystkie dotychczas oddane głosy i czekamy na kolejne. Nadal można do nas zgłaszać swoich kandydatów - w ten sposób w plebiscycie mamy kolejnych sztangistów GCK Kobylany: w kategorii juniorów to Kinga Bogusz, która w 2021 roku zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach Polski juniorów młodszych i drugie miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS, a wśród seniorów dołączył do naszych kandydatów Marek Sprychel, ubiegłoroczny zdobywca trzecich miejsc w młodzieżowych mistrzostwach Polski i Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów. Wśród trenerów naszym nowym kandydatem jest z kolei Mateusz Cydejko, trener piłkarzy Twierdzy Kobylany, którzy pod jego wodzą zajęli czwarte miejscu w tabeli klasy A w sezonie 2020/2021, zdobywając w dziesięciu meczach rundy wiosennej 28 punktów na 30 możliwych.

W XXXV Plebiscycie Sportowym Słowa Podlasia głosujemy przy pomocy kuponów (ostatni kupon pojawi się w naszej gazecie 15 lutego) i SMS-ów (głosujemy do 21 lutego do północy). Listę kandydatów i aktualną klasyfikację w głosowaniu esemesowym można znaleźć na naszej stronie (zakładka „Plebiscyt Sportowy”). To Państwo, nasi Czytelnicy, wybieracie najpopularniejszych w naszym regionie w 2021 roku sportowców: pięciu seniorów oraz pięciu juniorów (to  zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi), a także trzech najpopularniejszych trenerów. Lista naszych kandydatów może posłużyć głosującym jako podpowiedź, ale formuła plebiscytu jest otwarta i pozostawiamy Czytelnikom swobodę w głosowaniu na swoich ulubieńców. Można więc umieszczać na kuponach kandydatów także spoza przedstawionej przez nas listy, pod warunkiem, że są to kandydatury sportowców czy trenerów z klubów z naszego regionu. Drukowane w "Słowie Podlasia", wycięte i oryginalne kupony, należy przysłać lub przynieść do sekretariatu naszej redakcji - adres: ulica Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska, z dopiskiem na kopercie "Plebiscyt Sportowy". Na jednym kuponie głosy oddajemy na jednego seniora, jednego juniora oraz jednego trenera, a za każdy głos kandydaci otrzymują 10 punktów. Na jednym kuponie należy czytelnie umieścić imię i nazwisko danego kandydata i nie zostawiać pustych pól.

Po raz kolejny głosujemy na kandydatów także przy pomocy SMS-ów. Każdy może wysłać ich dowolną liczbę, a za każdy głos oddany w ten sposób kandydat otrzymuje 10, 30 lub 50 punktów: liczba punktów uzależniona jest od kosztu wybranego SMS: na numer 73601 - 10 pkt. (3,69 zł z VAT), na nr 7643 - 30 pkt. (7,38 zł z VAT), na nr 79567 - 50 pkt. (11,07 zł z VAT). Można też nadal zgłaszać do nas swoich, nowych kandydatów w plebiscycie, wysyłając e-mail z imieniem i nazwiskiem kandydata oraz jego zdjęciem, nazwą klubu i osiągnięciami na adres: [email protected]. Poza głosowaniem w głównym plebiscycie głosujemy także na najsympatyczniejszego sportowca w naszym regonie, na Facebooku „Słowa Podlasia”. Jedno polubienie czy inna pozytywna reakcja to jeden punkt dla kandydata.

Aktualne wyniki głosowania w systemie SMS dostępne są na naszej stronie www.slowopodlasia.pl w zakładce Plebiscyt Sportowy


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama