Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 10:55
Reklama
Reklama

Michał Kobiałka w Orlętach

Michał Kobiałka wraca do trzecioligowych Orląt Spomlek Radzyń Podlaski. Piłkarz został wypożyczony do naszej drużyny z drugoligowej Pogoni Siedlce.
Michał Kobiałka w Orlętach

26-letni pomocnik występował w radzyńskiej drużynie w sezonie 2020/2021, gdy trafił do Orląt z Wisły Puławy. Przed obecnym sezonem trafił do Pogoni Siedlce i podpisał z nią umowę do 30 czerwca 2023 roku. W rundzie jesiennej zagrał w jedenastu meczach w drugiej lidze i dwóch w Pucharze Polski. Do naszego trzecioligowca został wypożyczony do końca obecnego sezonu.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama