Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 08:14
Reklama

Biała Podlaska: Pożar mieszkania w bloku przy ul. Królowej Jadwigi

Do pożaru mieszkania w bloku przy ul. Królowej Jadwigi doszło dzisiaj po południu. Na miejscu trwa akcja ratowniczo-gaśnicza. Ewakuowano cztery osoby.
Biała Podlaska: Pożar mieszkania w bloku przy ul. Królowej Jadwigi

Do pożaru mieszkania w bloku przy ul. Królowej Jadwigi 20 w Białej Podlaskiej doszło dziś (17 marca) przed godz. 16:00. Ogień wybuchł w mieszkaniu na trzecim piętrze. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej oraz karetka pogotowia ratunkowego. Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej, ewakuowano cztery osoby. Mieszkanie zostało całkowicie objęte pożarem. 

Ładuję odtwarzacz...
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Więcej informacji TUTAJ.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Pozdrawiam 31.03.2022 12:28
Chociaż fajnego wrzuta mają pod bkokiem

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama